ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ - ۰۴ آذر ۱۳۹۶

آغاز پیش‌فروش مجموعه آثار کیهان کلهر/جشن انتشار 5 دی‌ماه

پیش‌فروش مجموعه آثار کیهان کلهر از امروز شنبه 4 آذرماه هم‌زمان با سالروز تولد ایشان به‌صورت اینترنتی آغاز می‌شود.

آغاز پیش‌فروش مجموعه آثار کیهان کلهر/جشن انتشار 5 دی‌ماهبه گزارش ریتم نو، این مجموعه در هشت آلبوم تهیه و تنظیم‌شده است که برای نخستین بار به شکل نفیس همراه با عکس‌های کمتر دیده‌شده از استاد کیهان کلهر توسط موسسه فرهنگی هنری ساز آواز به بازار موسیقی ایران عرضه خواهد شد.

مجموعه آثار کیهان کلهر شامل آلبوم‌های «در آیینه آسمان»، «تا بیکران دوردست»، «تنها نخواهم ماند»، «نخستین دیدار بامدادی»، «شهر خاموش»، «باران»، «جاده ابریشم» و گزیده‌ای از آلبوم‌های غزل ۱، ۲ و ۳ با عنوان گزیده غزل است.

پیش‌فروش این آثار از امروز 4 آذرماه، هم‌زمان با سالروز تولد کیهان کلهر آغازشده و قرار است جشن انتشار آن ۵ دی‌ماه در فرهنگسرای نیاوران با حضور کیهان کلهر و علاقه‌مندان به این آهنگساز و نوازنده مشهور ایرانی برگزار شود که جزئیات آن در اخبار بعدی منتشر خواهد شد .

گفتنی است این مجموعه آثار به همراه کتاب عکسی که ضمیمه آن است عرضه خواهد شد که علاقه‌مندان در صورت خرید اینترنتی از سایت تیوال (www.tiwall.com ) ضمن بهره‌مندی از 20 درصد تخفیف، در روز جشن انتشار، این مجموعه آثار را در فرهنگسرای نیاوران با امضای استاد کیهان کلهر دریافت خواهند کرد. ضمناً علاقه‌مندانی که این مجموعه را به‌صورت اینترنتی از سایت تیوال پیش‌خرید می‌كنند در صورت عدم حضور در جشن انتشار، اين آثار به‌صورت رایگان به کلیه نقاط کشور برایشان ارسال خواهد شد.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه