ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - ۲۲ مهر ۱۳۹۶

«کاشفان فروتن شوکران ۱» با صدای احمد شاملو منتشر شد

آلبوم «کاشفان فروتن شوکران ۱» با صدای «احمد شاملو» و آهنگسازی «فریدون شهبازیان» توسط موسسه فرهنگی هنری «نی داوود» منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شد که هم‌زمان با نشر اثر، می‌توان این آلبوم را از طریق «ریتمو»، به‌صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

«کاشفان فروتن شوکران ۱» با صدای احمد شاملو منتشر شدبه گزارش ریتم نو «کاشفان فروتن شوکران ۱» نام آلبومی است با صدای احمد شاملو و آهنگسازی فریدون شهبازیان که ۱۷ قطعه به نام‌های «از مرگ»، «کیفر»، «از زخم قلب آبائی»، «مرگ وارطان»، «عشق عمومی»، «ساعت اعدام»، «از عموهایت»، «مرثیه»، «خطابه تدفین»، «با چشم ها...»، «شبانه ۱»، «شبانه ۲»، «سرود ابراهیم در آتش»، «میلاد»، «شکاف»، «من مرگ را...» و «عاشقانه» دارد که از طریق ریتمو در دسترس مخاطبین قرارگرفته و در این اثر «احمد شاملو» به بازخوانی اشعار خود پرداخته است.

«شاملو» پس از نیما، بیشترین تأثیر را بر شعر و شاعران معاصر داشته است و عاشقانه‌های شاملو، از زیباترین ترانه‌های عشق در شعر نوی پارسی است.

شایان‌ذکر است که آلبوم «کاشفان فروتن شوکران ۱»، توسط موسسه فرهنگی هنری «نی داوود» منتشرشده است و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی و اصلی آن را، از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا از طریق «ریتمو ritmo.ir» به‌صورت آنلاین و قانونی، خریداری کنند.

«کاشفان فروتن شوکران ۱» با صدای احمد شاملو منتشر شد
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه