ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۶

«خنیاگر آسمانی» با «بگو کجایی» رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از کتاب خنیاگر آسمانی«کتاب زندگینامه و آثار مجید وفادار» به همراه رونمایی از آلبوم «بگو کجایی» با حضور محمد معتمدی، خواننده آلبوم و دیگر عوامل و دست‌اندرکاران این اثر برگزار می‌شود.

«خنیاگر آسمانی» با «بگو کجایی» رونمایی می‌شودبه گزارش ریتم نو این برنامه به همت شرکت شیناتک «گروه هنری موزاوی» پنج‌شنبه 23شهریورماه از ساعت 17 در تالار سوره حوزه هنری با حضور محمد معتمدی، خانواده مجید وفادار ، اهالی فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

شایان‌ذکر است آلبوم «بگو کجایی» بازخوانی جاودانه‌های استاد مجید وفادار است که 9 شهریورماه سال جاری در برج میلاد تهران پس از 50 سال توسط محمد معتمدی و با همراهی ارکستر «نیایش» و حمایت شرکت شیناتک«گروه هنری موزاوی» در راستای حمایت، هویت بخشی و زنده نگه‌داشتن موسیقی اصیل ایرانی به روی صحنه رفت.

همچنین کتاب خنیاگر آسمانی، زندگینامه و آثار مجید وفادار است که با نظارت خانواده وی برای نخستین بار چاپ و روانه بازار نشر موسیقی گردیده است.

ازجمله برنامه‌های حاشیه‌ای این مراسم آئین جشن امضای آلبوم بگو کجایی توسط محمد معتمدی بوده که قرار است پنج‌شنبه 23 شهریورماه سال جاری از ساعت 17 در تالار سوره حوزه هنری برگزار شود.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه