ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۶۳۹۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۶
تور کنسرت‌های خارجی خواننده «دوباره عشق» برگزار می‌شود

رکوردشکنی حامد همایون در موسیقی پاپ

حامد همایون که با برگزاری بیش از ٢٣٠ کنسرت در ۵ ماه و پس از انتشار فقط یک آلبوم، رکورددار اجرای کنسرت است، به‌زودی در کشورهای گوناگون روی صحنه می‌رود.

رکوردشکنی حامد همایون در موسیقی پاپبه گزارش ریتم نو خواننده آلبوم «دوباره عشق» که از زمستان سال گذشته برگزاری کنسرت‌هایش را آغاز کرده، تاکنون ٥٠ سانس اجرا در تهران برگزار نموده و از این حیث به رکوردی قابل‌توجه دست پیداکرده است. این خواننده اخیراً با برگزاری ۱۲ سانس اجرا در تالار بزرگ وزارت کشور، جمعاً از ۳۶۰۰۰ مخاطب در این سالن میزبانی کرده است. این در حالی است که تا پیش‌ازاین گروه آریان که به تهیه‌کنندگی شرکت «ترانه شرقی» فعالیت می‌کرد با ۱۰ سانس اجرای متوالی رکورددار اجرای پاپ در این سالن بزرگ بود.

استقبال مخاطبان از کنسرت‌های حامد همایون باعث شد شرکت «ترانه شرقی» یک‌شب دیگر هم به اجرای او اختصاص دهد و بر این اساس خواننده «چتر خیس» در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ بار دیگر در تهران و این بار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه خواهد رفت.

حامد همایون در شهرستان‌های گوناگون کشور روی صحنه رفته و در خارج کشور نیز اجراهایی در انگلستان، آلمان، هلند و سوئد داشته است. این خواننده به‌زودی در استانبول تركيه، دبى، شهرهای مختلف استراليا و كانادا نيز اجرا خواهد داشت.

عاشق شدم رفت و عاشقانه عناوین دو تک آهنگ این هنرمند هستند که ماه گذشته منتشر شدند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه