ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۶
با خوانندگی مجید حسین خانی و همخوانی بانو فیروزه

ارکستر نیایش جاودانه‌های مجید وفادار را به روی صحنه می‌برد

ارکستر نیایش 24 شهریورماه جاودانه‌های استاد مجید وفادار را با خوانندگی مجید حسین خانی و همخوانی پوراندخت وفادار (بانو فیروزه) و متین سوفالی به روی صحنه خواهد برد.
ارکستر نیایش جاودانه‌های مجید وفادار را به روی صحنه می‌بردبه گزارش ریتم نو ارکستر نیایش با حمایت شرکت شیناتک(گروه هنری موزاوی)،جمعه 24 شهریورماه  از ساعت 21 در تالار اندیشه حوزه هنری جدیدترین کنسرت خود را با اجرای جاودانه استاد مجید وفادار به خوانندگی مجید حسین خانی و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالی با سرپرستی علیرضا امینی به رهبری احمد مقدسی زاده به روی صحنه خواهد برد.
ازجمله قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد می‌توان"شب‌های تهران"، "آشنا"، "رفتم از یادت"، "عاشقم"، "راز و نیاز"، "خاکستر من، "خوابی بود و خیالی" را نام برد.
شایان‌ذکر است ارکستر نیایش بعد از اجرای موفق آلبوم "بگو کجایی" از جاودانه‌های مجید وفادار در برج میلاد به خوانندگی محمد معتمدی، بخش دیگری از ساخته‌های وفادار  به خوانندگی مجید حسین خوانی و همخوانی پوراندخت وفادار که بعد از 60 سال به روی صحنه آمده است با همراهی متین سوفالی و سرمایه‌گذاری شرکت شیناتک«گروه هنری موزاوی» در راستای حمایت، هویت بخشی و زنده نگه‌داشتن موسیقی اصیل ایرانی اجرا خواهد کرد.
گفتنی است علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این کنسرت می‌توانند به نشانی اینترنتی  www.iranconcert.com  مراجعه نمایند.منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه