ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۶
به دلیل استقبال مخاطبان

کنسرت کیهان کلهر برای دومین بار تمدید شد

کیهان کلهر که پیش‌ازاین قرار بود فقط در روزهای 14 و 15 شهریورماه به صحنه برود، به دلیل استقبال مخاطبان، در روز 16 ام این ماه نیز به همراه رامبرانت تریو در تالار وزارت کشور تهران به اجرای قطعات می‌پردازد.

کنسرت کیهان کلهر برای دومین بار تمدید شدبه گزارش ریتم نو کلهر و رامبرانت تریو امروز 27 ام آگوست (5 شهریورماه)، در شهر اوترخت هلند در فستیوال جز "اوده موزیک" (Oude Muziek Kazz Festival) روی سن خواهد رفت. این در حالیست که رامبرانت فرایش(پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه‌ای) نوازندگان رامبرانت تریو، چند روز قبل از برگزاری کنسرتشان در تهران به ایران می‌آیند. همچنین بعد از اجراهای تهران که طی سه شب 14، 15 و 16 شهریورماه است، کلهر و رامبرانت در روز 29 سپتامبر در باربیکن سنتر لندن که یکی از معتبرترین سالن‌های کنسرت جهان محسوب می‌شود به اجرای قطعات خواهند پرداخت.

همکاری کلهر واین گروه هلندی که یکی از معروف‌ترین و معتبرترین گروه‌های موسیقی جز اروپاست و توانسته تورهای کنسرتی موفقی را در کشورهای مختلف برگزار کنند از سال 2011 آغازشده است.

این کنسرت اولین باری است که کلهر و رامبرانت تریو در ایران به صحنه می‌روند و طی ماه‌های آینده آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در تلفیق موسیقی شرق و غرب در ایران منتشر خواهد شد که در حال حاضر آخرین مراحل فنی آن در حال انجام است.

رویال هنر پارس به تهیه‌کنندگی "مجید عبدی" برگزاری این کنسرت را به عهده دارد و علاقه‌مندان به تهیه بلیت برای روز 16 شهریورماه می‌توانند از امروز (یکشنبه 5 شهریورماه) به سایت www.tik8.com مراجعه و برای این روز بلیت تهیه کنند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه