ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۵۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۵ - ۰۶ آبان ۱۳۹۷
با حضور هنرمندان ایرانی و نوازنده سابق گروه پینک فلوید

آلبوم «MORGENSTUND» از گروه شیلر منتشر می‌شود/ انتشار نخستین تیزر رسمی آلبوم

گروه آلمانی شیلر که بخشی از جدیدترین آلبوم خود را با حضور هنرمندان ایرانی همچون حجت اشرف زاده، پیروز ارجمند، پویا سرایی، یلدا عباسی و نیلوفر پارسا در ایران ضبط و تولید کرده است، نخستین تیزر رسمی این اثر را با عنوان « MORGENSTUND» منتشر کرد و خبر از شروع تور کنسرت گروه شیلر از هشتم ماه می 2019 با اجرای قطعات این آلبوم داد.


به گزارش خبرنگار ریتم نو، در نخستین تیزر رسمی آلبوم گروه آلمانی شیلر به سرپرستی کریستوفر فون دیلن، به مراحل آماده‌سازی آلبوم «MORGENSTUND» در فارم استودیو « Farm Studio» پرداخته‌شده که قرار است در ماه مارس 2019 در سطح جهانی به انتشار برسد.

همچنین در بخش‌هایی از این ویدیو، گری والیس (GARY WALLIS) نوازنده سابق گروه پینک فلوید به نواختن ساز درامز قطعات این آلبوم پرداخته است که همکاری مجدد این نوازنده با گروه شیلر برای مخاطبان گروه، خبری خوش محسوب می‌شود چراکه والیس قرار است در تور کنسرت‌های این آلبوم در سال 2019 نیز گروه شیلر را همراهی کند.

گفتنی است، آلبوم « MORGENSTUND» جدیدترین اثر گروه آلمانی شیلر در دو سی دی با حضور هنرمندان ایرانی در سال جدید میلادی به انتشار خواهد رسید

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: