ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
برای نخستین بار

گروه موسیقی «دلشدگان مشهد» در تبریز به روی صحنه می‌رود

گروه موسیقی «دلشدگان مشهد» به سرپرستی «رامین میلانی» و خوانندگی «شهرام آبرومند»، برای اولین بار در تبریز به روی صحنه می‌رود.
گروه موسیقی «دلشدگان مشهد» در تبریز به روی صحنه می‌رودبه گزارش ریتم نو کنسرت گروه موسیقی «دلشدگان» از مشهد، در تاریخ جمعه، 9 تیرماه سال جاری، طی دو سئانس در «تالار استاد صیامی» شهر تبریز برگزار خواهد شد.
این برنامه در دو بخش موسیقی کلاسیک ایرانی به آهنگسازی رامین میلانی (نوازنده سنتور) و موسیقی محلی خراسانی با تنظیمی جدید از امیر محسن حجازی (نوازنده عود) اجرا خواهد شد. «شهرام آبرومند» نیز به‌عنوان خواننده میهمان در این کنسرت، گروه دلشدگان را همراهی خواهد کرد.
در کنسرت پیش رو، پیام فرشاد (تمبک)، علی مداح (قیچک آلتو) و امین بیگدلی (بندیر و کوزه) به‌عنوان نوازنده‌های گروه موسیقی «دلشدگان» به هنرنمایی خواهند پرداخت و «حامد علیپور» نیز مدیر برنامه‌ی این گروه موسیقی را بر عهده دارد.
«حامد علیپور» در گفتگویی با خبرنگار ما در مورد سابقه‌ی این گروه، دلشدگان را یکی از پرافتخارترین گروه‌های موسیقی ایرانی در کشور عنوان کرد و افزود: «گروه موسیقی «دلشدگان»، علاوه بر کسب مقام اول و دوم در جشنواره‌های موسیقی شهناز و فجر، کنسرت‌های موفقی در شهرهای بزرگ کشور برگزار نموده و همچنین شرکت در جشنواره‌های موسیقی خارجی (در کشورهای آلمان و گرجستان) را در کارنامه خود دارد.»
وی درباره تهیه بلیت این کنسرت خاطرنشان کرد: «بلیت‌فروشی این اجرا به‌صورت اینترنتی و تنها از طریق وب‌سایت www.ebilit.com انجام می‌پذیرد که امیدوارم مردم هنردوست تبریز از اجرای این گروه خلاق و جوان با همکاری شهرام آبرومند، استقبال خوبی نمایند.»
شایان‌ذکر است که کنسرت فوق در تاریخ 9 تیرماه سال جاری و طی دو سئانس در «تالار استاد صیامی» شهر تبریز تقدیم مخاطبان و علاقه‌مندان موسیقی خواهد شد.منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه