ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۵۷۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۶
پس از موفقیت «به کی پز می‌دی»؛

«عاشقم» پنجمین قطعه گروه «هوروش» تا اوایل تیر منتشر می‌شود/ منتظر سورپرایز باشید!

پنجمین قطعه رسمی گروه «هوروش» به‌زودی تحت عنوان «عاشقم» از رسانه‌های مجاز منتشر می‌شود.

«عاشقم» پنجمین قطعه گروه «هوروش» تا اوایل تیر منتشر می‌شود/ منتظر سورپرایز باشید!حمید فریزند مدیر گروه «هوروش» در گفتگوی با ریتم نو گفت: به‌زودی پنجمین قطعه از گروه «هوروش» را روانه بازار خواهیم کرد. این قطعه همانند کار قبلی با ترانه و ملودی آرش عدل پرور(AP) و تنظیم مسعود جهانی منتشر می‌شود.
وی همچنین اضافه کرد: پس از موفقیت خیره‌کننده قطعه «به کی پز می‌دی» کمی روند فعالیت گروه تغییر کرد. پیش از انتشار این قطعه می‌دانستیم کار خوبی است و مردم آن را گوش خواهند داد ولی شاید هیچ‌کدام از ما توقع این استقبال کم‌نظیر را نداشتیم. پس‌ازاین بازخوردها تصمیم گرفتیم قطعه «عاشقم» را منتشر کنیم و بعدازآن نیز سورپرایز گروه «هوروش» اواخر مرداد منتشر می‌شود.
فریزند در ارتباط با دیگر جزئیات این قطعه افزود: مجوز «عاشقم» را موسسه آوای مهر میهن اخذ کرده و وظیفه نشر آن بر عهده موسسه فرهنگی هنری ققنوس به مدیریت محمدحسین توتونچیان است. هنوز زمان دقیقی برای انتشار نمی‌توان اعلام کرد ولی قطعاً تا پایان خرداد این قطعه منتشر می‌شود.
شایان‌ذکر است؛ گروه «هوروش» از بهمن‌ماه سال 1395 توسط مسعود جهانی به‌صورت رسمی آغاز به کارکرد و مهدی دارابی نیز دیگر عضو «هوروش» به‌عنوان خواننده در آن فعال است.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه