ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۷ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

آلبوم «منقبت علی» منتشر شد

به مناسبت ایام سوگواری و شهادت امیر المؤمنان و لیالی القدر، سایت «بیپ تونز»، اثری با عنوان «منقبت علی» را گردآوری و منتشر کرد.
آلبوم «منقبت علی» منتشر شد
به گزارش ریتم نو امیر مؤمنان، «علی (ع)»، مظهر فداکاری، صبر، سخت‌کوشی، ایثار و بسیاری صفات ارزنده و والای انسانی است. این امام و پیشوای بزرگ مسلمانان در میان غیرمسلمانان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. ناگفته نماند که عشق و ارادت به حضرت علی (ع) و خاندان پاکش در میان ایرانیان سابقه‌ای تاریخی و دیرین دارد و این علاقه و دل‌بستگی نیز بخشی از هویت فرهنگی و تاریخی این سرزمین است. ایرانی از علی و نام بلندمرتبه‌اش نیرو می‌گیرد و با ذکر نام و یاد او عزیزانش را بدرقه می‌کند.
مقارنت ضربت خوردن و شهادت این امام همام با ماه رمضان و لیالی قدر از رموز الهی است و حاکی از مرتبه والای آن حضرت دارد. سال‌های سال شاعران در مدح علی سرودند و دلباختگانش به مدح و منقبتش پرداخته‌اند.
سایت بیپ تونز به مناسبت ایام سوگواری امیرالمؤمنین آلبومی با نام «منقبت علی» تهیه کرده است که در این آلبوم دوازده قطعه در مدح مقام علی(ع) خوانده و این قطعات در کنار یکدیگر گلچین و گردآورده شده‌اند. در این مجموعه، آثاری از «محمد اصفهانی»، «مهراج محمدی» و «محسن چاوشی»، مناجاتی از «سید جواد ذبیحی» و مدح‌ها و ذکرهای حضرت علی(ع) از «سید خلیل عالی نژاد» در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند. «منقبت علی» مجموعه‌ای است سراسر نور و معنویت و لحظه‌لحظهٔ آن دل‌های عاشقانش را با آن حضرت پیوند می‌دهد.
شایان‌ذکر است، تدوین و جمع‌آوری تمامی قطعات این آلبوم به انتخاب و نظارت «بیپ تونز beeptunes.com» انجام پذیرفته و علاقه‌مندان می‌توانند جهت دانلود و خریداری قانونی این اثر معنوی، از طریق این سامانه اقدام نمایند.


منبع: ریتم نو
برچسب ها: آلبوم منقبت علی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه