ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۵۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
با انتشار آلبوم «یعنی درد» و طی یادداشتی، از رئیس‌جمهور ایران درخواست شد:

رضا صادقی: كرامت هنر و هنرمند را برگردانيد/ ربناى استاد را از شما هديه می‌خواهیم

رضا صادقی جدیدترین آلبوم خود را در حالی از صبح امروز روانه بازار موسیقی کشور کرد که طی یادداشتی از رئیس‌جمهور ایران خواسته کرامت هنرمندان و هنر این سرزمین را بازهم به آن‌ها برگرداند.

رضا صادقی: كرامت هنر و هنرمند را برگردانيد/ ربناى استاد را از شما هديه می‌خواهیم

به گزارش ریتم نو در بخش‌هایی از این یادداشت آمده: «جناب روحانى دوست‌داشتنی، از كارگر زحمتكش تا پزشك و مهندس تا كشاورز و دامدار تا پير و جوان و خصوصاً جامعه هنرمند براى حمايت از شما و باور شما حرف‌های زيادى را تحمل كردند و اميدهاى زيادى به وعده‌هایتان بستند. همه ما هم دعا می‌کنیم و هم درخواست كه اين دوره به ماها ثابت كنيد اشتباه نكرديم و سلام‌های شما ، سلامى صادق بوده و هست. آقاى روحانى مردم من خسته از درد هستند. آن‌ها جانشان را براى سرزمينشان گذاشتند و باور شما. مردم من هم تحريم را نمی‌خواند هم تحقير را . شما ثابت كرديد كه خادم اين مردم هستيد پس لطفاً كسانى كه فاسد و ظالم هستند به‌حق مردم از دولت مردمی‌تان دور كنيد .... سفره مردم را دريابيد كه شرم پدران را نبينيم. كرامت هنر و هنرمند را برگردانيد، رمضان امسال از شما " ربناى استاد را هديه می‌خواهیم.»

جدیدترین آلبوم رضا صادقی با دوازده قطعه به نام‌های: «حال بارون، یعنی درد، همه اون روزا، من و یادت، معصومانه، دل دلا، یه چیزی کمه، آروم برم، همه چی خوبه، اولین بارون، من دوست دارم، دیگه تموم شد» منتشرشده است و علاوه بر رضا صادقی که در این آلبوم برخی ترانه‌ها را سروده و ملودی ساخته، هنرمندانی چون مهران خالصی، مسعود همایونی، بابک بابایی، مهرداد احمدزاده، نیکان، سعید زمانی، فرشید ادهمی، حدیث دهقان، فواد غفاری،صابر قدیمی و... همکاری‌هایی را داشته‌اند.

جدیدترین آلبوم رضا صادقی تحت امتیاز موسسه «آوای هنر» و به تهیه‌کنندگی محمد جلیل پور منتشرشده است و شرکت هنر اول نیز وظیفه توزیع و پخش آن را بر عهده دارد. علی نیکونیا نیز مدیر اجرایی این اثر بوده است.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه