ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۹ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۴

کامران رسولزاده و مورات ککیلی همصدا شدند

کامران رسولزاده و مورات ککیلی در سالن مرکز کنگره ی خلیج استانبول به روی صحنه رفتند و از عشق و آرزو و صلح خواندند..


 


در این اجرا که با حضور جمع کثیری از هموطنانمان و تعداد زیادی از موسیقی دوستان ترکیه ای آغاز شد، ابتدا کامران روسلزاده به روی صحنه رفت و پس از خوشامدگویی به مخاطبان ایرانی،به زبان استانبولی از ترک ها و میزبانی شان ابراز تشکر کرد و با ترانه ی وایسا کارش را شروع کرد. در ادامه چند ترانه ی دیگر خواند.

رسولزاده ی ترانه ی درخت را که یک ترانه ی ملی است و در جواب حتاکی های سازندگان فیلم موهن سیصد ساخته را به مردم ترکیه تقدیم کرد که این روزها با تروریسم دست و پنجه نرم می کنند.

پایان بخش اول این برنامه اجرای ترانه ی همین امشب بود که با ورود مورات ککیلی و اهدای گل به رسولزاده موجبات استقبال و تشویق های پر شور حاضران در سالن را فراهم آورد.

پس از استراحتی کوتاه و در بخش دوم برنامه، مورات ککیلی به روی صحنه آمد و به به تماشاگران ایرانی خوشامد گفت.وی در ادامه با چند ترانه عاشقانه و چند اثر با مضامین اجتماعی و ضد جنگ مورد توجه علاقمندانش قرار گرفت. درپایان مورادککیلی با اجرای قطعه ی بو اخشام از رسولزاده و گروهش دعوت کرد به روی صحنه بیایند و این قطعه را همخوانی کنند.

استقبال از بخش پایانی به قدری زیاد بود که مردم چندبار از این دو خواننده تقاضای اجرای مجدد داشتند که در نهایت با حضور محافظان سالن را ترک کردند. از نکات جالب توجه در این کنسرت حضور شهردار استانبول و دو تن از معاونان وزیران دولت ترکیه بود.

در پایان برنامه هواداران این دو خواننده با تجمع در ورودی بخش هنرمندان خواستار دیدار این دو هنرمند شدند که تا پاسی از شب طول کشید.

در این کنسرت آرمان مهربان(رهبر و نوازنده ی کیبورد و سینتی سایزر)سارا سقایی(فلوت) مهرداد حامدی(گیتار باس) شروین شهبازی(گیتار کلاسیک)خشایار جوزی(گیتار الکتریک) سعید جامعه(درامز)رضا ملک(پرکاشن)علیرضا بیطرف و مجید ضابطی(مدیران اجرایی) و محمود توسلیان(مشاور رسانه ای و مطبوعاتی) کامران رسولزاده را همراهی می کردند
نویسنده و عکاس : محمود توسلیان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه