ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶

موسيقي اصيل كردي در تالار وحدت طنین‌انداز می‌شود

کنسرت گروه موسیقی سازوژین به سرپرستی مسعود معزی و خوانندگی حسین صفامنش و به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری فروغ فلق 14 اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می‌شود.به گزارش ریتم نو، گروه موسیقی سازوژین متشکل از صبا صالحی (دف)، منا ملایی (دایره و دهل)، علی صمیمی (تمبک)، ساسان کاکایی (عود)، راشد معزی (تار)، فراز میرزایی (نی)، احمد پور ابوقداره (کمانچه)، حامد پیرا (نرمه نای)، مسعود معزی (آهنگساز، سرپرست گروه و نوازنده سنتور) و حسین صفامنش (خواننده) شامگاه پنج شنبه 14 اردیبهشت در دو بخش موسیقی خود را در دستگاه‌های شور، سه‌گاه، اصفهان و چهارگاه به علاقه‌مندان موسیقی سنتی ارائه خواهند کرد.


اشعار این قطعات از مجموعه آثار اسد چراغی، سید یونس هاشنی، حکمت باتمانی و علی الفتی انتخاب‌شده‌اند و آهنگسازی و تنظیم آن‌ها را حسین صفامنش و مسعود معزی بر عهده داشته‌اند. همچنین احسان میرضیایی مدیر اجرایی این برنامه است.


گروه سازوژین به سرپرستی  مسعود معزی و خوانندگی حسین صفا منش که اول اردیبهشت  به تهیه‌کنندگی موسسه فروغ فلق در تالار وحدت به اجرای برنامه پرداخته بود، به دلیل استقبال تماشاگران 14 اردیبهشت نیز از ساعت 21:30 در این تالار روی صحنه خواهد رفت.


علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه