ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۴۷۱۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۹ - ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶

گروه «سون» به هوادارانش هدیه داد

گروه «سون» برای تشویق مخاطبان خود به دانلود قانونی آثار موسیقایی، برای سه نفر از افرادی که سومین اثر رسمی این گروه که هفته پیش با عنوان «دنیای بعد تو» راهی بازار موسیقی کشور شد را قانونی از طریق سایت بیپ تونز خریداری کرده بودند به‌قیدقرعه، سه بلیت دونفره‌ی کنسرت هدیه داد.
 به گزارش ریتم نو، این آلبوم شامل یازده آهنگ به نام‌های «دیره»، «دنیای بعد تو»، «می خوام ببینمت»، «من عاشقت می شم»، «مثل یه مرد»، «دیوونه»، «تنهاترین»، «اولین عشق»، «حواسم به توئه»، «دوست داشتنی» و «ادعا»است که چهار قطعه آن به نام‌های «دیره»، «دنیای بعد تو»، «اولین عشق» و «ادعا» قبلاً به‌صورت تک آهنگ یا ویدیو کلیپ پخش‌شده بود. همچنین فضای آهنگ‌ها در این آلبوم مانند آثار سابق گروه است. با این تفاوت که تأثیرپذیری از موسیقی راک یا حداقل حضور گیتار الکتریک در این آلبوم بیش از آثار قبلی احساس می‌شود. از طرفی پختگی و تجربه در آلبوم جدید این گروه مشخص است. ناگفته نماند اعضای گروه «سون» را «آرش قنادی»، «کیارش پوزشی» و «امیر قنادی» تشکیل می‌دهند.


حدود ۱۲ سال از تأسیس گروه «سون» می‌گذرد، در این مدت با پخش دو آلبوم و اجراهای زنده متعدد، تجربه‌های موسیقایی در اعضای گروه اندوخته گشته که تمامی آن را در آلبوم سوم آن‌ها می‌توان مشاهده کرد. بخش اعظم تولید «دنیای بعد تو» در خارج از کشور انجام‌شده، پروسه تهیه تولید نیز نزدیک به چهار سال زمان برده و هزینه و انرژی زیادی برای آن صرف شده است تا بالاترین کیفیت ممکن در این آلبوم به مخاطب ارائه شود.


شایان‌ذکر است که آلبوم موسیقی «دنیای بعد تو» از گروه «سون»، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری «آوای دوران» منتشرشده و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه نسخه اصلی آن، به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه نمایند، همچنین دانلود قانونی این آلبوم از سایت «بیپ تونز beeptunes.com»، امکان‌پذیر است.


منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه