ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۱ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

آلبوم «رویای بی تکرار» با صدای علی زندوکیلی منتشر شد

ریتم نو - دومین آلبوم رسمی علی زندوکیلی از صبح امروز در حالی در سراسر کشور منتشر شد که این خواننده معتقد است این آلبوم نخستین اثر او با خط فکری مستقل و ایده‌هایی جدید در فضای موسیقی ایرانی است.


+ زندوکیلی: این آلبوم را با عشق به مردم سرزمینم تقدیم می­‌کنم


+ محمود شبیری: کل محتوای این آلبوم دلی است


photo_2017-02-11_00-26-31
علی زندوکیلی که نخستین آلبوم رسمی‌اش را به نام «یادی به رنگ امروز» شهریورماه سال گذشته با بازخوانی آثاری از بزرگان موسیقی ایرانی روانه بازار موسیقی کرد، دومین آلبوم رسمی خود به نام رویای بی تکرار را روانه بازار موسیقی کشور کرد و اعتقاد دارد آلبوم دومش به‌نوعی نخستین تجربه مستقل او در عرصه موسیقی است و شخصیت مستقل هنری علی زندوکیلی در این آلبوم گنجانده‌شده است.


زندوکیلی در درباره آلبوم جدید و فرایند تولید و انتشار این اثر معتقد است: «این کار را با عشق به مردم سرزمینم تقدیم می‌کنم و به آن‌ها می‌سپاریم تا قضاوت کنند. هرکسی به‌نوعی با یک سری از قطعات این آلبوم ارتباط برقرار می‌کند و من و مجموعه گروه زند امیدواریم که این آلبوم به دل مردم بنشیند.»


او همچنین پیش‌ازاین درباره جزئیات محتوایی آلبوم «رویای بی تکرار» نیز گفته بود: « بعد از بازخوانی آثار قدیمی و همکاری با گروه‌های مختلفی چون دنگ شو و دارکوب، این آلبوم به‌نوعی نخستین تجربه مستقل و درواقع بیانگر شخصیت هنری من است. از احساس جاری در ملودی‌ها که اکثراً ساخته خودم است تا انتخاب ترانه‌ها و دیگر جزئیات آلبوم که لحظه‌به‌لحظه آن را خودم با کمک دوستانم پیش برده‌ام.»


جدیدترین آلبوم علی زندوکیلی در 12 قطعه به نام‌های: آتش در آب، بی تابانه، لالایی، رویای بی تکرار، جدایی، لحظه شیرین، نمی آیی، جانانه، آه سرد، عطر خاطره، آهسته آهسته، نجوای چوپان منتشر شده است که ترانه‌های آن را افشین مقدم، حسین غیاثی، پرستو حراجی اصل، داوود غلامی و فراز حلمی سروده‌اند.


در بخش آهنگسازی و تنظیم این آلبوم نیز علاوه بر خود علی زندوکیلی و گروه زند، هنرمندانی چون علیرضا افکاری، محمد زندوکیلی، فراز حلمی، یاشار یاری و سعید زمانی همکاری داشته‌اند.


سینا و سحاب علم، رامتین اتابکی، شایان ریاحی، افشین بابایی و امید غفاریان خرم نیز نوازندگانی هستند که در این آلبوم ساز زده‌اند.


همچنین محمود شبیری (مدیر برنامه‌های علی زندوکیلی) نیز در روز انتشار آلبوم گفت: کل این مجموعه، از ساززدن‌ها تا خواندن‌ها و ترانه و آهنگسازی‌ها، باانرژی تمام انجام و تهیه و تولیدشده است و کل آلبوم یک کار دلی است و ما عاشقانه این آلبوم را جمع کرده‌ایم.


دومین آلبوم رسمی علی زندوکیلی به تهیه‌کنندگی سپهر صاحبی (موسسه رنگین‌کمان هنر جوان) تهیه و روانه بازار موسیقی کشور شده است.


منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه