ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۴۳۸۰۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

حامی: در این اجرا قطعاتی را می‌خوانیم که مردم با آن‌ها خاطره دارند

ریتم نو - خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در تاریخ 7 و 8 اسفند ماه در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد.
 


ریتم نو - خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در تاریخ 7 و 8 اسفند ماه در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد.


حامی که ماه گذشته کنسرت «یلدای حامی» را در همین سالن روی صحنه برده بود، درباره جدیدترین اجرای خود معتقد است: «در این کنسرت قرار بود با هفت نفر برنده مستر کلاس آوازى كه پارسال برگزار شد شرکت کنیم.  قرار بود در کنسرت آذرماه این اتفاق بیفتد. برای کنسرت ٧ و ٨ اسفند ماه هم که مجوز گرفتم و قرار بود بچه‌ها مشترکا روی استیج بخوانند كه هنوز قطعه موسيقى باكلامى كه قرار بود ضبط كنيم آماده نبود. به هر ترتیب قرار شده که در این کنسرت روی استیج نباشند و در کنسرت بعدی روی این پروژه عملی شود. علاوه بر این قرار بود من با مهدی محمدی یک قطعه در کنسرت اسفند ماه بخوانم و به دلیل اینکه مجوز آن هنوز صادر نشده است ایشان هم برای این کنسرت روی استیج نمی‌آید. قرار است بازهم قطعاتی که مردم با آن خاطره داشته و دوستشان دارند در این کنسرت خوانده شود. همچنین قطعه جدیدی که قرار بود دو ماه پیش منتشر شود ولی با قانون جدید ارشاد منتشر نشد را در این کنسرت اجرا می‌کنم. حال و هوای اجرای 7 و 8 اسفند شبیه به کنسرت‌های قبلی است و شباهتی که با کنسرت‌های قبلی من دارد این است که تغييرى در اركستر و ساز بندی قطعات ايجاد نشده. تهیه‌کنندگان این کنسرت در شرکت "کامیاب بهاران" هم کارشان را خوب بلدند و در بهترین حالت همه‌چیز را مدیریت کرده‌اند. با همدیگر به تعاملاتی رسیدیم و فکر می‌کنم یک سال آینده را ما می‌توانیم کنار هم کار کنیم. با توجه به بلیت‌فروشی خوب  و واکنش‌های خوبی که از اجراهای قبلی گرفتم سعی کردیم همه‌چیز شبیه به اجرای قبلی باشد. به دلیل نتیجه خوبی که قبلاً گرفتیم سعی می‌کنیم که همه اتفاقات مشابه قبل باشد.»


حامی همچنین درباره اجرای قطعات قدیمی‌تر که مردم با آن‌ها خاطره دارند نیز گفت: «اگر بخواهیم درصد بگیریم از هر صد نفر ممکن است یکی دو نفر یا ده نفر راضی نباشند. و اینکه ما در اجرا هم در مورد زمان و هم در مورداجرای قطعات محدودیت داریم. تجربه من در کنسرت‌های قبلی می‌گوید مردم قطعاتی را می‌پسندند که با آن خاطره دارند. گاهی خواننده این کار را نمی‌کند و آلبوم جدید و قطعات جدیدش را روی استیج می‌برد که من این کار را در سال‌های اخیرم انجام داده‌ام و قطعات تازه منتشرشده را خواندم. کنسرت قبلی من هم با قطعه "زمستون" که تازه منتشرشده بود آغاز شد و من نمی‌دانم منظور چیست. من از هر آلبوم که منتشرشده بود چند قطعه اجرا کردم. مضاف بر اینکه از آلبوم " دونیمه رویا" که نسبت به قطعات جدیدم درخواست بیشتری داشت 4 قطعه اجرا کردم. چون می‌دیدم که در کنسرت‌های قبلی از این آلبوم دو قطعه اجرا کردم و به همین دلیل دو قطعه دیگر از این آلبوم اضافه کردم. این را هم اضافه می‌کنم که اگر 51 درصد مردم از من راضی باشند یعنی من کارم را به‌خوبی انجام داده‌ام.اما من مطمئنم كه در كنسرت آذرماه تقریباً ٩٠ درصد مخاطبانم راضی هستند . قبلاً به خاطر کاستی‌هایی که در تیم اجرایی و برگزارکنندگان کنسرت و تبلیغات وجود داشت من خیلی راضی نبودم و حتی طرفدارانم نسبت به این درصدی که گفتم بیشتر ناراضی بودند اما در کنسرت آذر بیشتر مردم راضی بودند و موزیکی که روی استیج بردم به دلیل تمرین‌ها و برنامه‌ریزی درست از همیشه تمیزتر بود و خودم هم به نسبت سال‌های قبل بهترین اجرا را داشتم. برای کنسرت اسفند هم‌کاره‌ای جدیدم را می‌خوانم و می‌خواهم به آلبوم "دونیمه رویا" بیشتر تکیه کنم تا به هر ترتیب مردم راضی باشند.»


این خواننده در انتهای صحبت‌های خود نیز درباره انتشار قطعات و آثار جدیدش در اواخر امسال و سال آینده نیز گفت: «حتماً این اتفاق می‌افتد و تک آهنگ‌ها را منتشر می‌کنم. در سال آینده قطعات جدید من حتماً بیشتر خواهد شد. من در ابتدا برای حضور در  بازار انتشار تک قطعات که هیچ بازگشت مالی‌ای نداشت، مخالف بودم اما اکنون با شناخت طرفدارانم و انرژی زیادی که برای من می‌گذارند به‌خصوص در کنسرت قبلی که از شهرستان هم برای اجرای من آمده بودند تصمیم گرفتم که بیشتر به موسیقی و طرفدارانم فکر کنم و حتماً برای آن‌ها با انتشار تک آهنگ و آلبومم انرژی بیشتری خواهم گذاشت.»


گفتنی ست کنسرت حامی در تاریخ 7 و 8 اسفند در تهران و تالار وحدت به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه‌کنندگی «علی حق‌شناس» برگزار خواهد شد و بلیت‌فروشی آن نیز از طریق سایت‌های معتبر آغاز شده است.منبع: ریتم نو

برچسب ها: کنسرت حامی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه