ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۵

اختتامیه جشنواره موسیقی فجر آنلاین و زنده پخش می‌شود

ریتم نو - مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره موسیقی فجر و معرفی برگزیدگان جایزه «باربد» امشب از طریق سامانه «حام» به صورت آنلاین پخش می‌شود.


ریتم نو - مراسم اختتامیه سی و دومین جشنواره موسیقی فجر و معرفی برگزیدگان جایزه «باربد» امشب از طریق سامانه «حام» به صورت آنلاین پخش می‌شود.


به گزارش ریتم نو به نقل از روابط عمومی شرکت «حام» سامانه پخش زنده کنسرت در ایران، پخش آنلاین کنسرت‌های سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر با موفقیت به اتمام رسید. در هفت شب گذشته و از 24 دی 1395 سامانه «حام» بیشتر اجراهای جشنواره موسیقی فجر را به صورت آنلاین یا آفلاین در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار داده است.
تنها شب گذشته برای همدردی با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو و مردم غمزده‌ای که در انتظار شنیدن خبر سلامتی آتشنشانان با غیرتشان بودند پخش آنلاین کنسرت‌های ششمین روز جشنواره موسیقی فجر لغو شد.
اکنون سامانه «حام» در آخرین قدم خود مراسم اختتامیه این جشنواره را امشب جمعه یکم بهمن 1395 از ساعت 19:00 به صورت آنلاین برای علاقه‌مندان پخش می‌کند.
امشب در مراسم اختتامیه سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر برگزیدگان جایزه «باربد» در بخش‌های مختلف معرفی می‌شوند. جایزه «باربد» به معرفی برترین‌های عرصه موسیقی در یک سال گذشته اختصاص دارد.
برنامه‌های آفلاین کمتر از 24 ساعت پس از اتمام اجرا بر روی سامانه حام بارگذاری می‌شوند.
شرکت «حام» برگزار کننده کنسرت‌های آنلاین در ایران پیش از این اجراهای بسیاری را به صورت آنلاین برای مخاطبان پخش کرده است.
با تمهیداتی که مسئولان شرکت «حام» اندیشیده‌‌اند، کاربران ایرانی در هر کجای کشور که باشند با حداقلِ سرعت اینترنت می‌توانند کنسرت‌های آنلاین را ببینند.
علاقه‌مندان به دیدنِ مراسم اختتامیه سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر با مراجعه به سایت www.e-haam.ir ثبت نام خود را انجام و به صورت آنلاین این برنامه را ببینند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه