ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۴۲۶۲۳
تاریخ انتشار: ۰۳:۵۳ - ۲۵ دی ۱۳۹۵

علیرضا عصار: احساسم در قالب کلمات نمی‌گنجند

ریتم نو – علیرضا عصار که پس از هفت سال دوری از صحنه اجرا با استقبال کم‌نظیر از بلیت‌فروشی کنسرتش مواجه شده است، بر اساس اعلام مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه «آوای هنر»، بار دیگر با تمدید این کنسرت برای تاریخ 5 بهمن، در چهار روز پذیرای دوستدارانش خواهد بود.

 + جزئیاتی جدید از تمدید و اجرای عصار در تهران


photo_2017-01-14_02-49-48
علیرضا عصار دراین‌باره گفت: این‌یک اتفاق شگفت‌انگیز بود و این استقبال حس خیلی خوبی را به من داد و نمی‌توانم آن را با کلمات توضیح دهم. وقتی 6 الی 7 سال نباشی و اتفاقات زیادی در عرصه موسیقی افتاده باشد و بعد از تمام این سال‌ها عشق و علاقه و ارتباط با مخاطب را محک بزنی و بدانی که هنوز این ارتباط باقی‌مانده و قطعاً این برای من باعث افتخار است.


عصار تأکید کرد: بدون شک تمام سعی ما اجرایی در خور شان مخاطب موسیقی است و این روزها به‌شدت در حال تمرین هستیم که بتوانیم باقدرت تمام این اجرا را روی صحنه ببریم.


عصار که قرار است در تاریخ 5 ، 6 ، 7 و 8 بهمن‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی در تهران روی صحنه برود، در انتهای صحبت‌های خود نیز درباره جزئیات بیشتر کنسرت پیش رو  گفت: اساس این کنسرت ترانه‌های گذشته است و درواقع می‌خواهم خاطراتی را که از سال‌های قبل داشتیم تجدید کنیم البته ترانه‌های جدید نیز در آن برگزار می‌شود. قطعاً در شهرستان‌‌ها نیز کنسرت خواهیم داشت چراکه بهترین خاطراتم را از حضورم در شهرستان‌ها دارم.


بر اساس این گزارش، کنسرت علیرضا عصار تحت امتیاز موسسه «آوای هنر» در چهار روز 5 ، 6 ، 7 و 8 بهمن‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد و بلیت‌های این اجرا نیز از طریق سامانه 84200 به فروش می‌رسد.منبع: ریتم نو

برچسب ها: علیرضا عصار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: