ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۴۲۵۹۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۴ - ۲۳ دی ۱۳۹۵

کامران رسول‌زاده پس از مدت‌ها با قطعات جدید در تهران روی صحنه می‌رود

ریتم نو - کامران رسول‌زاده پس از مدت‌ها با اجرای قطعات جدید در پایتخت روی صحنه می‌رود.


ریتم نو - کامران رسول‌زاده پس از مدت‌ها با اجرای قطعات جدید در پایتخت روی صحنه می‌رود.


این خواننده روز هشتم بهمن و طی دو سانس کنسرتی را تالار «ایوان شمس» برگزار خواهد کرد و به طلسم دوری طولانی خود از استیج پایان می‌دهد. همچنین در این برنامه همان ارکستر قبلی رسول‌زاده به رهبری «آرمان مهربان» هنرنمایی خواهند کرد. فروش بلیت‌های این برنامه از عصر روز چهارشنبه 22 دی آغازشده و علاقه‌مندان برای تهیه می‌توانند به سایت «ایران کنسرت» مراجعه نمایند.


مهم‌ترین نکته کنسرت هشتم بهمن این است که کامران رسول‌زاده به‌تازگی موسسه فرهنگی هنری «آوای هنر کامران» را ثبت کرده و قرار است تمامی اتفاقات هنری‌اش از طریق این مجموعه به مدیریت خودش برگزار و اجرایی شود. این خواننده تا چندی پیش با موسسه «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» در زمینه برگزاری کنسرت‌ها و مدیریت فعالیت‌هایش در عرصه موسیقی همکاری می‌کرد.


خواننده آلبوم «دستای نامحرم» تا پیش از کنسرت آینده‌اش یک قطعه به نام «زمستون» با مطلع «زمستون زمستون به تو عاشقم» را منتشر خواهد کرد. همچنین تک‌آهنگ‌هایی که با صدای او در سال 94 منتشر شده بود هم برای نخستین بار هشتم بهمن شنیده‌ می‌شود. از سوی دیگر کامران رسول‌زاده یک ویدئو از اجرای مشترکش با «مورات ککیلی» را هم در دست انتشار دارد. او تابستان سال گذشته در شهر استانبول کنسرت مشترکی را به همراه این خواننده مطرح ترکیه‌ای برگزار کرد که بازتاب‌های زیادی داشت. چون کامران‌ رسول‌زاده اولین خواننده داخلی بود که در خارج از مرزهای ایران موفق به برگزاری کنسرت رسمی با یک خواننده بین‌المللی می‌شد.منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: