ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۴۲۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - ۱۵ دی ۱۳۹۵

نخستین آلبوم حامد همایون به نام «دوباره عشق» 22 دی ماه منتشر می‌شود

ریتم نو - نخستین آلبوم رسمی پدیده جدید حوزه موسیقی پاپ کشور دوباره عشق نام گرفت.

+ محسن رجب پور: مأموریت حامد همایون در این آلبوم تزریق فضایی مثبت و سرشار از انرژی خوب در جامعه است


img_1305_finaly
حامد همایون که در ماه‌های گذشته توانسته با انتشار تک قطعات پرطرفدار در فضای مجازی، نظرها را به خود جلب کند نخستین آلبوم رسمی خود را تحت عنوان «دوباره عشق» در تاریخ 22 دی ماه در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد کرد.


محسن رجب پور (مدیرعامل شرکت «ترانه شرقی») درباره این اثر انتشار نخستین آلبوم رسمی «حامد همایون» گفت: «در دوره کنونی فضای موسیقی در کشور به‌گونه‌ای شده که بسیاری از هنرمندان حوزه موسیقی از یاس و غم و عشق‌های واسوخت می‌خوانند. مأموریت حامد همایون در این آلبوم تزریق فضایی مثبت و سرشار از انرژی خوب در جامعه است که شرکت ترانه شرقی سعی دارد در آینده‌ای نزدیک بیشتر و بیشتر در این فضا فعالیت و فرهنگ‌سازی کند.»


رجب پور در توضیح جزئیات بیشتر این اثر نیز توضیح داد: «برای بیست قطعه در قالب یک آلبوم مجوز انتشار اخذشده که تصمیم گرفتیم این آلبوم در هجده قطعه که شامل دوازده قطعه از آثار منتشرشده و 6 قطعه جدید است، روانه بازار شود. موزیسین‌هایی چون سامان امامی، مسعود جهانی و سپهر شاکری در این آلبوم همکاری کرده‌اند و سهیل حسینی، محمدرضا نظری، ندا حاتمی، آرزو مرجانی و مریم زاهدی نیز ترانه‌سراهای نخستین آلبوم رسمی حامد همایون هستند.»


گفتنی ست نخستین آلبوم رسمی حامد همایون تحت امتیاز موسسه «ترانه شرقی» در ایران روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد و موسسه فرهنگی «GEMMY MUSIC RECORDS» نیز امتیاز انتشار جهانی این اثر را بر عهده دارد.


جزئیات بیشتر این آلبوم به همراه پوستر و تیزرهای این اثر به‌زودی منتشر خواهند شد.


همچنین مراسم جشن امضای این آلبوم نیز که قرار است در حضور دوستداران این خواننده برگزار شود، به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: