ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - ۱۴ آذر ۱۳۹۵

کنسرت گروه «دال» در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد

ریتم نو - کنسرت گروه دال در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد


ریتم نو - کنسرت گروه دال در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد


کنسرت زمستانی گروه «دال» در تهران برگزار خواهد شد. خالقان آلبوم «گذر اردیبهشت» طی روزهای یازده و دوازده دی‌ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌روند و با دوستدارانشان خاطره بازی خواهند کرد.


فروش بلیت‌های این اجرا از روز شنبه سیزدهم آذرماه آغازشده و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سامانه اینترنتی و مراکز فروش مراجعه نمایند.


اجرای آینده گروه «دال» در حقیقت تمدید کنسرت شهریورماه محسوب می‌شود. آن‌ها روز 27 شهریور در تالار وحدت روی صحنه رفتند و آن کنسرت باوجود استقبال بسیار خوب مخاطبان و فروش سریع بلیت‌هایش، به دلیل فشردگی برنامه‌های تالار تمدید نشد.


همچنین باوجود علاقه‌مندی گروه «دال» و درخواستی که برای اجرا در جشنواره موسیقی فجر داشتند آن‌ها امسال به دلیل مشکلات عدم حضور کامل گروه در آن بازه زمانی، فرصتی برای دیدار با مخاطبانشان در جشنواره ندارند.


یکی از نکات اجرای گذشته گروه «دال» که موردتوجه حاضرین در سالن قرار گرفت، کارگردانی و طراحی متفاوت استیج بود. به همین دلیل این روزها تیم اجرایی و دست‌اندرکاران کنسرت «دال» در حال برنامه‌ریزی برای جلوه‌های بصری متناسب با قطعات رپرتوار هستند.


این بار هم همانند اجرای قبلی، «رضا موسوی» وظیفه کارگردانی برنامه را بر عهده دارد و طراحی اتفاقات کنسرت آینده «دال» را آغاز کرده است. از سوی دیگر در کنسرت قبلی این گروه، «کیان پورتراب» به‌عنوان خواننده مهمان روی صحنه حاضر شد و حال باید دید اعضای «دال» برای بخش موسیقایی اجرای دی‌ماه خود چه سورپرایزهایی را تدارک دیده‌اند.منبع: ریتم نو

برچسب ها: کنسرت دال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه