ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۳۲۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۲۳ تير ۱۳۹۵

خداروشکر گول تبلیغات ماهواره ای را نخوردم / سلیقه مردم را که نمی‌شود با پارتی بازی خرید!

ریتم نو - برنامه موسیقایی " دوباره گوش کن " شب گذشته با حضور میثم ابراهیمی ، خواننده پاپ و خواننده یکی از 5 گزینه نظرسنجی ماندگارترین اثر موسیقی ملی در ژانر پاپ روی آنتن شبکه نسیم رفت.


به گزارش روابط عمومی برنامه "دوباره گوش کن" ، میثم ابراهیمی در این برنامه در خصوص قطعه آهنگ مطرح "وطنم" که در نظرسنجی مردمی ماندگارترین اثر موسیقی ملی در ژانر پاپ به رای گذاشته شده است، گفت: شاید این نکته جالبی برای خیلی از مخاطبان به شمار آید که خیلی ها نمی دانند که میثم ابراهیمی خواننده این اثر مطرح است.
وی ادامه داد: این اثر را سال 83 خواندم و به واقع به هیج وجه تصور هم نمی‌کردم که این اثر اینچنین معروف شود، به طوری که خاطرم است من این اثر را خودم شخصا به مرکز موسیقی بردم و همان شب بلافاصله این اثر از صداوسیما پخش شد و خوشبختانه تا امروز هم این اثر با استقبال مخاطبان از شبکه های مختلف سیما پخش می‌شود.
این خواننده در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه خیلی ها به اشتباه در مورد من عنوان می‌کنند که یک خواننده تیتراژخوان هستم، در حالی که من طی سال ها فعالیت در عرصه موسیقی تنها 5 تیتراژ تلویزیونی خوانده ام، در صورتی که برخی همکاران من سالی 2 تا تیتراژ کار می‌کنند.
این هنرمند در پاسخ به این پرسش که چرا آثاری با مضمون "خدا و پرستش خدا" فقط در ایام ماه رمضان توسط خواننده های پاپ تولید می‌شود؟ گفت: بخش اعظم علت این مسئله بر می‌گردد به کم کاری ما هنرمندان، که فقط در ایام ماه رمضان به یاد خدا کار می‌خوانیم که امیدوارم شخصا این کمبود را بزودی جبران کنم.
وی در ادامه در خصوص پخش آثار هنرمندان در شبکه های ماهواره ای گفت: صادقانه بخواهم بگویم شاید برخی مواقع  غبطه خورده ام که ای کاش من هم با پخش آثارم در شبکه های ماهواره‌ای، مانند فلان خواننده، اثرم بیشتر به چشم می آمد، اما خدا رو شکر می‌کنم که توانسته ام در این خصوص مقاوت کنم و به اصطلاح عامیانه گول تبیلغات ماهواره ای را نخورم.
ابراهیمی در پایان تصریح کرد: یک نکته ای که متاسفانه برخی ها در مورد نحوه فعالیتم عنوان میکنند؛ این است که میثم ابراهیمی پارتی دارد و می خواهم اینجا بگویم به فرض محال من پارتی دارم اما سلیقه مردم را که نمی‌شود با پارتی بازی به خودم جلب کنم، به هر حال امیدوارم همگی کمی در خصوص قضاوت هایمان تامل کنیم.
لازم به ذکر است، برنامه موسیقایی دوباره گوش کن، ساعت 22 روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.
عوامل برنامه موسیقایی "دوباره گوش کن" عبارتند از تهیه‌کننده: محمدرضا ماندگاران و احسان ارغوانی، مجری: علی مرادی، سردبیر: امیر ابیلی، مدیر تولید: سیدمجتبی موسوی، مدیر روابط عمومی: عباس اسماعیل‌ گل، گرافیک: حمید سعادت‌پور.

 

منبع : ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه