ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۳۱۷۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۹ - ۱۹ تير ۱۳۹۵

بهروز صفاریان مهمان هزار صدا

ریتم نو - سومین برنامه از دور جدید برنامه‌های هزار صدا در بخش پاپ، جمعه این هفته در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و بهروز صفاریان مهمان و کارشناس آن خواهد بود.

photo_2016-07-09_10-06-11
در این برنامه که از ساعت   15 روز25 تیرماه  آغاز خواهد شد، صفاریان آثار خوانندگان جوان را از لحاظ موسیقی و ملودی بررسی خواهد کرد و همچنین، مطابق به همه برنامه‌های دیگر هزار صدا ، یک کارشناس ترانه و یک کارشناس خوانندگی هم در کنار ایشان به بررسی آثار شرکت‌کنندگان خواهند پرداخت.


آرش نصیری مدیر و مجری این برنامه ضمن اعلام این خبر گفت طی یکی دو روز آینده و به‌محض قطعی شدن قرارها، این کارشناسان هم به اطلاع همگان خواهد رسید. وی همچنین اعلام کرد همراه با اجرای خوانندگان جوان در بخش مسابقه، دو میان برنامه دیگر هم خواهیم داشت که یکی از آن‌ها اجرای یک خواننده مهمان است که این برنامه هم همراه با اعلام نهایی کارشناسان شرکت‌کننده به اطلاع همگان خواهد رسید.


هزار صدا برنامه‌ای برای  معرفی استعدادهای موسیقی ست که امسال در چهارمین سال برگزاری خود است و در آن، خوانندگان آثار خود را می‌خوانند و کلام، صدا و موسیقی کار به‌صورت کامل موردبررسی کارشناسان قرار می‌گیرد و نفرات برگزیده هر برنامه هم در انتهای برنامه اعلام و نفر اول به فینال راه پیدا می‌کند.


این برنامه در دو بخش سنتی و پاپ برگزار می‌شود و برنامه بعدی آن‌که در بخش سنتی ست، عصر روز پنج‌شنبه 14 مردادماه برگزار خواهد شد.


در آخرین برنامه برگزارشده در بخش پاپ که بنیامین بهادری، فرید احمدی و امیر قدیانی کارشناسی آن را به عهده داشتند، علی بنیادی که یک خواننده موسیقی سنتی ست به‌عنوان برتر در بخش پاپ دست پیدا کرد.منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه