ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۰ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۵

ناگفته در ایلام به روی صحنه می‌رود

ریتم نو: دور سوم تور کنسرت ناگفته ساخته حافظ ناظری از شهر اصفهان در میان استقبال علاقه‌مندان به موسیقی شروع شد و در ادامه اعضای این گروه ششم و هفتم خردادماه به شهر تاریخی ایلام سفر خواهند کرد.

nagofteha
این در حالی است که تمامی بلیت‌های روز اول کنسرت «ناگفته» پیش از اطلاع‌رسانی رسمی ظرف چند ساعت در این شهر کردنشین به پایان رسید. بی‌شک این استقبال کم‌نظیر نشان‌دهنده علاقه مردم فرهنگ دوست ایران نسبت به موسیقی، آن‌هم از نوع فاخر و اصیلش به شمار می‌رود. فروش بلیت‌های کنسرت شب دوم هم از امروز صبح آغازشده است. این اجراها در سالن قلاویزان شهر ایلام به روی صحنه خواهد رفت.


در این کنسرت استاد شهرام ناظری به همراه حافظ ناظری به اجرای قطعاتی از آلبوم «ناگفته» می‌پردازند و برخی از کارهای خاطره‌انگیز استاد ناظری با تنظیم جدید به مخاطبان ارائه می‌شود. از ویژگی‌های مثبت این کنسرت، اجرای مثنوی با شیوه سنتی آن، یعنی بداهه‌خوانی است.


پدرام فریوسفی (ویولن)، میثم مروستی (ویولا)، امین غفاری (ویولا)، آتنا اشتیاقی (ویولن‌سل)، سالار غفار بجویی (ویولن‌سل)، بابک غسالی (عود)، فرهاد صفری (بم‌باژ)، شهریار نظری (دف)، مهرناز شاه‌محمدی و الهه حیدری (گروه کر) و سید امین موسوی مشاور هنری، اعضای گروه «ناگفته» را تشکیل می‌دهند.منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه