ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۲۴۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۷ - ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۵

کنسرت «حامی» بیست و هشتم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود

ریتم نو: «حامی» که چندی پیش در شهرهای رشت و اصفهان کنسرت‌های موفق و پرمخاطبی را به کارنامه هنری خود اضافه کرد، بیست و هشتم اردیبهشت‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با ارکستر جدید و به رهبری علی ثابت روی صحنه خواهد رفت.


حامی در خصوص همکاری‌اش با موسسه فرهنگی- هنری و بازرگانی اکسیر نوین و رضا خانزاده گفت: " من برای کنسرت‌های تهران یک قرارداد طولانی‌مدت با این موسسه بسته‌ام و قرار است به‌صورت مداوم این کنسرت‌ ها برگزار شود." وی با اشاره به همکاری دوباره‌اش با علی ثابت به‌عنوان رهبر ارکستر عنوان کرد:" در کنسرت‌هایی که در رشت و اصفهان برگزار شد من با گروه علی ثابت روی صحنه رفتم و او روی صحنه حضور نداشت اما در کنسرت بیست و هشتم به‌عنوان رهبر ارکستر و پیانیست روی صحنه در کنار من خواهد بود. گروه برای کنسرت حداقل دوازده نوازنده دارد و به‌جای سازهای زهی، این بار از سازهای بادی برنجی استفاده کرده‌ایم و مثل همیشه قطعاتی که مخاطبین با آن‌ها خاطره دارند را اجرا خواهیم کرد. این نکته را هم بگویم که چند قطعه اکتیو هم به قطعاتی که قرار است اجرا کنیم اضافه‌شده است." «حامی» در انتهای صحبت‌های خود گفت:" خوشحالم که با دو تیم حرفه‌ای کار می‌کنم. اکسیر نوین یک گروه باتجربه و حرفه‌ای در اختیار دارد و کارشان را به‌خوبی بلد هستند و در ارکستر هنرمندان بزرگی حضور دارند. این همکاری شرایطی را برای من ایجاد کرده است که خیالم از چگونگی برگزاری کنسرت راحت باشد و روی صحنه آرامش داشته باشم. بار دیگر می‌گویم از همکاری با رضا خانزاده و علی ثابت بسیار راضی و خوشحال هستم."


گفتنی است؛ علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند از فردا یازدهم اردیبهشت‌ماه ساعت چهارده  به سایت www.exirconcert.com مراجعه کنند.منبع: ریتم نو

برچسب ها: کنسرت‌ حامی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه