ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳ - ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۵

همایون شجریان و دیگر اعضای گروه با تهدید جانی روبرو شدند

ریتم نو: پس از اعلام لغو کنسرت هامبورگ «چرا رفتی»، مدیر گروه با تهدید جانی نسبت به خود و گروه روبرو و این موضوع در مراجع قضايى آلمان تشكيل پرونده شده است.

shajariyan


+بنده همايون شجريان، فرزند محمدرضا، هيچ مبلغى را دريافت نكرده و نخواهم كرد، كليه مبالغ دريافتى از فروش بليت نزد برنامه گذار مى باشد
کنسرت هامبورگ « چرا رفتی » با آواز « همایون شجریان »، آهنگسازی «تهمورس پورناظری» و تک‌نوازی «سهراب پورناظری» به دلیل فراهم نشدن امکانات فنی از سوی برنامه گذار لغو شد اما برنامه گذار این اجرا باوجود اعلام مدير برنامه گروه مبنى بر كنسل بودن كنسرت، اقدام به بلیت‌فروشی کرد که طبق گفته‌های «همایون شجریان» اين موضوع با واكنش و شكايت به مراجع قضايى آلمان همراه شد.


همایون شجریان که با انتشار ویدیویی به‌نوعی به شایعات خاتمه داده بود؛ توضیحاتی را پیرامون لغو کنسرت هامبورگ خود در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرد.


توضیحات همایون شجریان در مورد علت لغو کنسرت هامبورگ :
دوستان گرامي
سالها بود به خاطر چنين مشكلاتى كه در اين بيست وشش سال فعاليت هنرى خود نظير آن را كم نديده ام و نشنيده ام كنسرت هاى خارج از ايران را قبول نمى كردم. دل همگى شما و ما شكست و از ديدار رويتان محروم مانديم و همه تنها به خاطر اعتماد. همان چيزى كه همگى بارها و بارها از آن اسيب ديده ايم ، ولى باز ترجيح ميدهيم بدون آن زندگى نكنيم. ميدانم كه همگى عزيزان حرمت بر من نگه داشتند و بزرگوارانه به ماجراى كنسلى كنسرت نگاه كردند. ما نيز چون شما آمديم تا با اشتياق ميزبان شما عزيزان باشيم كه اين اتفاق رخ نداد و غمى سنگين بر دلمان نشست. بسيارى از اقوامم و دوستانم و بسيارى از شما عزيزان خود را از شهرهاى دور به هامبورگ رسانيده بوديد كه اين موضوع غمم را سنگين تر ميكند
باورم نيست شبى را كه مى توانست بدل به خاطره اى خوش با شما عزيزان شود، اعتماد مديران گروه به اين برنامه گذار، تبديل به چنين كابوسى براى من و همراهانم و شما عزيزانم كرد. -
بر خود واجب ميدانم چند موضوع را بازگو كنم:
شب كنسرت باوجود اعلام مدير برنامه گروه به برنامه گذارمبنى بر كنسل بودن كنسرت، ايشان همچنان به فروش بليت ادامه دادند و اهداف نا معلوم خود را دنبال كردند كه البته اين موضوع با واكنش و شكايت به مراجع قضايى آلمان همراه شد. پس از آنكه متوجه اعلام نشدن كنسلى كنسرت به مردم عزيز شدم همان لحظه در صفحه اينستاگرامم آن را اعلام كردم و براى رفع تهمت هايى كه در سالن از سوى برنامه گذار به اينجانب وارد گرديده بود بلافاصله ويديويى در صفحه ى اينستاگرامم قرار دادم. پس از تاكيد مدير گروه مبنى بر لغو كنسرت و اعتراض به ادامه فروش بليت متاسفانه مدير گروه با تهديد جانى نسبت به خود و گروه روبرو مى شوند كه اين موضوع نيز در مراجع قضايى آلمان با شهادت چندين شاهدِ نشسته در لابى هتل تشكيل پرونده شده است.
به همين دليل نيز از آمدنم به سالن كه وظيفه خود مى دانستم حضورا از شما عذر خواهى كنم ممانعت بعمل آمد و از اين هم ناكام ماندم. نكته آخر براى عزيزانى كه هنوز وجه بليتشان برگردانده نشده است اينكه برخلاف شايعاتى كه براه انداخته شد، بنده همايون شجريان، فرزند محمدرضا، هيچ مبلغى را دريافت نكرده و نخواهم كرد، كليه مبالغ دريافتى از فروش بليت نزد برنامه گذار مى باشد و آقاى مجيد فكرى موظف هستند وجه بليت تك تك مردم را به آنان برگردانند.
در پايان با آرزوى سلامتى براى همه شما عزيزان و دوستداران هنر اميدوارم روزى بتوانيم تلخى آن شب گذشته را فراموش كنيم.


 shajariyan1


منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه