ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۲ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

دور دوم کنسرت "ناگفته" در کرج پایان می‌یابد

ریتم نو: کنسرت «ناگفته» پنج‌شنبه بیست و سوم بهمن‌ماه در شهر کرمان و در میان استقبال مردم این شهر برگزار شد. ناگفته در  ادامه تور کنسرت‌هایش برای اجرای برنامه، بیست‌ونه و سی‌ام بهمن‌ماه راهی شهر کرج می‌شود.
Nazeri-live-in-Tehran-Ritmeno-12100


این آخرین اجرای تور دوم کنسرت ناگفته پیش از عید نوروز است. در سال آینده، «ناگفته» دور سوم تور کنسرت‌هایش را در جای‌جای شهرهای ایران آغاز می‌کند.


تور کنسرت‌ «ناگفته» ساخته حافظ ناظری که عنوان اثر شماره یک موسیقی کلاسیک جهان را از سایت بیلبورد از آن خودکرده، پنجم شهریورماه از شهر شیراز و در میان استقبال مخاطبان شروع شد و سپس اعضای این گروه در شهرهای مختلف به اجرای برنامه پرداختند.


در این کنسرت استاد شهرام ناظری به همراه حافظ ناظری به اجرای قطعاتی از آلبوم «ناگفته» می‌پردازند و برخی از کارهای خاطره‌انگیز استاد ناظری با تنظیم جدید به مخاطبان ارائه می‌شود. از ویژگی‌های مثبت این کنسرت، اجرای مثنوی با شیوه سنتی آن، یعنی بداهه‌خوانی است.


گفتنی است؛ کنسرت کرج، بیست‌ونه و سی‌ام بهمن‌ماه در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار می‌شود.


اعضای گروه «ناگفته» عبارت‌اند از پدرام فریوسفی (ویولن)، میثم مروستی (ویولا)، امین غفاری (ویولا)، آتنا اشتیاقی (ویولن‌سل)، فرهاد صفری (زروان، کارنگ)، شهریار نظری (دف و بم باژ)، مهرناز شاه‌محمدی، شیوا سروش و الهه حیدری (گروه کر).


منبع: ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه