ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۲۱۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۷ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

خواننده شد!

ریتم نو : اشکان آبرون نوازنده و تنظیم کننده نام آشنای موسیقی کشور این روزها در تدارک نخستین قطعه با کلام خود از پروژه شخصی اش است.

photo_2016-02-04_07-06-11
در همین راستا ، اشکان آبرون در گفتگو با خبرنگار سایت « ریتم نو » در مورد این قطعه گفت :  «اصولا هر هنرمند دغدغه ها و علایقی در هنر دارد، که می خواهد آن ها را ارائه دهد. داستان این کار و کارهای آینده ای که قرار است منتشر کنم ، فکر می کنم در همین راستا باشد چون تا به حال قطعه ای حالا چه با کلام و چه بی کلام به عنوان قطعه خودم ارائه نکردم ، تصمیم گرفتم که یک فعالیت به این شکل داشته باشم و این قطعه اولین کاری است که به آهنگسازی و فضای شخصی خودم ساخته شده است و خودم به عنوان خواننده حضور دارم که ترانه این کار از دوست خوبم کیان ایرجی است.این قطعه هم اکنون در مرحله آخر تنظیم است و فکر می کنم نهایتا تا 10 روز آینده منتشر شود.»


اشکان آبرون همچنین در مورد سبک این قطعه هم اینگونه توضیح داد : «سبک این قطعه پاپ است یعنی فکر می کنم جزو زیر شاخه های پاپ محسوب می شود و من هم به آن صورت موافق با سبک گذاری نیستم که در چه سبکی هست چون در هر صورت هر هنرمندی هر آنچه که خلق می کند ، الهام گرفته از تعداد زیادی سبک های مختلف است که در مجموع شناسنامه کاری خودش می شود. فکر می کنم ژانر خیلی مشخصی نتوانم برایش بگذارم اما جزو زیر شاخه های پاپ محسوب می شود.»


وی ادامه داد : «من فعلا همین یک قطعه را از این پروژه منتشر خواهم کرد.به دلیل اینکه در این عرصه خیلی کم کار می کنم ، فعلا با این یک قطعه می خواهم استارت بزنم که ببینم مدل فیدبک های این قطعه به چه صورت خواهد بود و سپس بر اساس آن تصمیم بگیرم که مسیرم را یک مقداری مشخص تر کنم.یعنی اینکه مسیرم را شاید بتوانم درست تر پیش ببرم.»


آبرون در پایان در مورد کارهای تازه خود در زمینه نوازندگی و تنظیم گفت : «در حال حاضر در آلبوم خوانندگان پاپ کارهای بسیاری دارم که به عنوان تنظیم کننده حضور دارم. به عنوان مثال در آلبوم جدید فرزاد فرزین ، بابک جهانبخش ، حمید عسگری و ... به عنوان تنظیم کننده و در گروه چارتار ، گروه کامنت باند و میلاد درخشانی به صورت نوازنده حضور دارم.»منبع: ریتم نو
نویسنده : حمیدرضا پیرمحمدی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه