ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۴

آلبوم جدید ریحانا به لطف نقص فنی منتشر شد!

ریتم نو: ریحانا (Rihanna) آلبوم جدید خود را در ساعات اولیه‌ی شامگاه چهارشنبه 27 ژانویه و پس‌ازآنکه لیست قطعات آلبوم به‌طور اشتباهی بروی صفحه‌ی جی-زی (Jay-Z) و وب‌سایت Tidal قرار گرفت، منتشر کرد.

photo_2016-01-29_23-21-06
ANTI نخستین آلبوم این هنرمند سبک R&B پس از 4 سال محسوب می‌شود و قرار بود که فردا 29 ژانویه منتشر شود، اما ظاهراً برخی از طرفداران موفق به سرکشی به قطعات آلبوم پس از بروز نقص فنی در وب‌سایت‌هایی که قرار بود این قطعات از طریق درگاه آن‌ها منتشر شوند، شدند.


به گفته‌ی وب‌سایت بیلبورد، ریحانا قراردادی را با مدیران وب‌سایت Tidal منعقد کرده بود که بر اساس آن این آلبوم از طریق این وب‌سایت و به‌صورت اختصاصی منتشر شود. اما بعدازظهر چهارشنبه برای بیست دقیقه مشکلی فنی در سایت به وجود آمد و بنا بر گزارشات طرفداران قادر به دیدن لیست قطعات و همچنین گوش کردن به‌پیش نمایش قطعات بودند.


این مشکل درست چند ساعت پس از انتشار تک آهنگ جدید این هنرمند بانام Work که حاصل همکاری وی با دریک (Drake) بوده اتفاق افتاده است. این قطعه در حقیقت دومین همکاری این دو هنرمند بعد از قطعه‌ی What's My Name به‌حساب می‌آید.


ریحانا بنا داشت تا این آلبوم را در نوامبر سال گذشته‌ی میلادی منتشر کند، اما مشکلات پیش‌آمده این امر را به تأخیر انداختند.منبع: ریتم نو


گردآوری و ترجمه: اشکان شاهرخ

برچسب ها: آلبوم ریحانا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه