ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۱ - ۱۸ آبان ۱۳۹۴

ششمین شب آواز ایرانی میزبان ساسان بازگیر خواهد بود

ریتم نو: در ششمین محفل شب آواز ایرانی ، ساسان بازگیر نوازنده و آهنگساز برجسته کشورمان، به همراه بهروز افشار به اجرای برنامه می‌پردازد.

Final
آهنگساز آلبوم‌های موسیقی «صبح‌خیزان»، «خواب و خیال»، «پیمانه»، «روز سفر»، «سرزمین شادی»، «ملوم»، «آیینه‌ای‌ طلب کن» و «کمند شب»  با تارنوازی خود آوازهای شوشتری بهروز افشار را همراهی خواهد کرد.


ساسان بازگیر و بهروز افشار که تا کنون دو آلبوم موسیقی مشترک با عنوان‌های «صبح‌خیزان» و «آیینه‌ای‌ طلب کن» را در مقام‌های آهنگسازی و خوانندگی روانه بازار کرده‌اند، بار دیگر در ششمین شب ‌آواز ایرانی به یکدیگر می‌پیوندند. اجرای این نوازنده و خواننده در ششمین شب آواز ایرانی شامل پیش‌درآمد شوشتری، ساز و آواز شوشتری و ضربی شوشتری به روایت زنده‌یاد استاد احمد ابراهیمی خواهد بود.


در این نشست ماهانه که با هدف تجلیل از پیشکسوتان، كشف و معرفی چهره‌های جدید شکل گرفته است؛ هنرمندان دیگری هم به اجرای آواز و ساز خواهند پرداخت. همچنین برای سایر قسمت‌ها نیز برنامه‌های دیگری از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری تدارک دیده شده است که اخبار تکمیلی به اطلاع عموم می‌رسد.


ششمین شب آواز ایرانی به همت مرکز موسیقی و مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری ، روز شنبه 30آبان ماه ساعت 18 در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود. ورود به این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.منبع : ریتم نو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه