ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۱۲۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۲ - ۱۶ آبان ۱۳۹۴

محسن چاوشی تیتراژ سریال «شهرزاد» را می‌خواند

ریتم نو: قرار است در بیست و پنجم آبان ماه سال جاری، قطعه‌ای تحت عنوان کجایی  به‌منظور پخش در پنجمین قسمت سریال شهرزاد با صدا و ترانه‌سرایی محسن چاوشی انتشار پیدا کند.


+همخوانی دوباره چاوشی و سینا سرلکریتم نو: قرار است در بیست و پنجم آبان ماه سال جاری، قطعه‌ای تحت عنوان کجایی  به‌منظور پخش در پنجمین قسمت سریال شهرزاد با صدا و ترانه‌سرایی محسن چاوشی انتشار پیدا کند.


همچنین سینا سرلک به‌عنوان خواننده‌ی مهمان در کنار «چاوشی» حضور دارد.


پیش‌ازاین ، دو قطعه به نام‌های همخواب و به‌رسم یادگار از محسن چاوشی در سریال مذکور پخش‌شده بود.


قبل‌تر از آن ،«چاوشی » با حضور در فیلم«سنتوری» محبوبیت بیشتری نزد هوادارانش پیداکرده بود.حال پس از گذشت چند سال مجدداً حضور پررنگش  در چنین آثاری مشهود است و موجب خشنودی هوادارانش شده است.


نخستین قسمت سریال شهرزاد  به کارگردانی «حسن فتحی» و تهیه‌کنندگی سید محمد امامی و سرمایه‌گذاری مشترک سید محمد امامی و سید محمدهادی رضوی از روز چهارشنبه 22مهرماه توزیع شد و تاکنون سه قسمت از این سریال به پخش رسیده است و قسمت چهارم آن روز دوشنبه 18 آبان ماه توزیع می‌شود.


سریال شهرزاد با بازی شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی، ابوالفضل پور عرب، علی نصیریان، محمود پاک‌نیت، مهدی سلطانی، پریناز ایزدیار، فریبا متخصص برای توزیع در شبکه نمایش خانگی تهیه‌شده است.


منبع : ریتم نو


نویسنده: محمد کمالی


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه