ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ - ۱۵ آبان ۱۳۹۴

یکی از عقاب‌ها زیر تیغ جراحی

ریتم نو: گلن فری (Glenn Frey) به علت تکرار مشکلات پزشکی‌اش مجبور به عمل جراحی شد، اجباری که باعث شد تا گروه ایگلز ( Eagles ) پذیرش افتخار پیوستن به Kennedy Center را تا سال 2016 به تعویق بیندازند.
photo_2015-11-06_11-55-56

جایزه قرار بود در تاریخ 6 دسامبر به گروه تقدیم شود، اما به علت سنگین بودن جراحی گلن فری وهمچنین برای آنکه قادر باشد درمراسم شرکت کند وی می‌بایست دوران طولانی را در دوران نقاحت بگذراند.


مرکز هنری The Kennedy Centerخبری را منتشر کرده که شامل اعلامیه‌ی گروه در ارتباط با وضعیت فری است، که از عود کردن مجدد مشکلات روده‌ای قدیمی و نیاز به یک جراحی سنگین و مدت زمانی طولانی برای استراحتش می گوید.


فری با مشکلات معده ش از دهه ی 80 میلادی دست و پنجه نرم می کند که وی عمده دلیل آن را نحوه ی خوش گذرانی های گروه در سال های اولیه ی فعالیتشان می‌داند. در سال 1990 بخشی از روده‌ی بزرگ فری در یک عمل جراحی برداشته شد که دلیلی بود تا دورهم جمع شدن مجدد گروه در تور Hell Freezes Over به تعویق بی‌افتد. در ادامه گروه از Kennedy Center تشکر می‌کند و می‌گوید که آن‌ها در مراسم سال آینده‌ی مرکز هنری و زمانی که هر چهار عضو Eagles یعنی گلن فری ، دان هنلی، جو والش و تیموثی بی. شمیت، قادر به حضور باشند، شرکت خواهند کرد.


این مراسم در تاریخ 6 دسامبر برای گرامی داشت کرول کینگ (Carole King)، جرج لوکاس(George Lucas)، ریتا مورنو(Rita Moreno)، سیسلی تایسن (Cicely Tyson) و سیجی اوزاوا (Seiji Ozawa) برگزار خواهد شد.


منبع : ریتم نو


گردآوری و ترجمه: اشکان شاهرخ

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه