این گزارش لحظه به لحظه تکمیل می شود
پس از اعلام خبر درگذشت بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشور، هنرمندان و چهره های مطرح کشور به خبر درگذشت این خواننده واکنش نشان دادند.
طالع نحس خواننده پاپ!
کسی نمی‌دانست بنیامین چنین مخالفان جدی دارد
با توجه به رخدادهای عجیب‌وغریب و گفته‌ها و شنیده‌ها و زمزمه‌های درِگوشی، می‌دانستیم که تلویزیون ماه رمضان را بی‌حاشیه و بی‌جنجال نخواهد گذراند.
از ممنوع‌الفعالیتی مهدی یراحی تا تذکر به رضا صادقی
هیچ مرجع رسمی تایید یا تکذیب نمی‌کند
ممنوع‌الفعالیتی خوانندگان چند ماهی است که از سوی منابع مختلف خبری مطرح می‌شود، بی‌آنکه هیچ مرجع رسمی آن را تایید کند. ظاهراً وزارت ارشاد مشکلی با اهالی موسیقی ندارد، اما در عمل اتفاقات دیگری رخ می‌دهد و این بار هم قرعه به نام رضا صادقی افتاد. البته شانس با او یار بود و خبری که درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش در محافل خبری پیچید، چند ساعت بعد از سوی مدیر برنامه او رد شد.
دنیا دیگه مثل شما نداره!
مجری- سلبریتی‌ها آیا الزامات اجرای تلویزیونی را دارند؟
دیروز اعلام شد که بنیامین بهادری و سید جواد رضویان نیز به شمار پرتعداد مجری‌های شناخته‌شده تلویزیون اضافه‌شده‌اند. آیا این دو نفر قابلیت ماندگاری در این عرصه را دارند؟
سوژه‌های سیروان تکراری نیستند
ریویوی ریتم نو بر قطعات تازه منتشرشده هفته
سومین ريويوی ریتم نو درباره قطعات منتشرشده هفته را با بررسی آثار سیروان خسروی، محمدرضا گلزار و مسعود صادقلو می‌خوانید.
کنسرت گروه موسیقی بانوان الماس‌ها برای کمک به سیل زدگان برگزار شد
گروه موسیقی بانوان الماس‌ها به سرپرستی فریماه عباسی در فرهنگسرای نیاوران به صحنه رفت تا بخشی از درآمد این کنسرت را برای کمک به سیل‌زدگان اختصاص دهند.
ماکان بند با مخاطبانش دیدار کرد
کنسرت ماکان بند در حالی سه‌شنبه‌شب در سالن ورزات کشور برگزار شد که مخاطبان با طراحی متفاوت صحنه مواجه شدند و قرار گرفتن دو موتورسیکلت بر روی استیج نظرشان را در شب عاشقانه این گروه جلب کرد.
دیدار فرزاد فرخ با هشت هزار هوادار
نخستین کنسرت رسمی خواننده "انرژی مثبت" برگزار شد
فرزاد فرخ چهره جدید و محبوب موسیقی پاپ کشورمان، نخستین کنسرت رسمی‌اش را با اجرای قطعه‌های آلبوم «انرژی مثبت» در تهران و طی چهار سانس برگزار کرد و میزبان هشت هزار نفر در این اجراها شد.
اولین کارگاه سه‌روزه تنظیم «هومن نامداری» برگزار شد
با استقبال خوب علاقه‌مندان موسیقی و حضور چهره‌های سرشناس
اولین کارگاه سه‌روزه تنظیم «هومن نامداری» طی روزهای دوم تا چهارم اردیبهشت به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای ماد» با همراهی گروه ایده پردازان تم در سالن «پارس پلاس» آموزشگاه موسیقی پارس برگزار شد.
موفق‌ترین خواننده‌های موسیقی پاپ در بهار سال ٩٨ کدم‌اند؟
موقعیت یک خواننده در بازار موسیقی، موقعیتی سیال و مدام در حال تغییر است. به‌ویژه با افزایش تولید آثار و ظهور چهره‌های جدیدِ بیشتر به نسبت قبل و توسعه رسانه‌های متفاوت، حفظ محبوبیت و موقعیت عالی کار بسیار دشوارتری شده است.
پازل بند برای کمک به سیل‌زدگان روی صحنه رفت
پازل بند طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به صحنه رفت تا بخشی از درآمد این کنسرت را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دهند.
«بام طهرون» جدیدترین کتاب علیرضا برنجی منتشر رونمایی شد
با حضور جمعی از هنرمندان سینما و موسیقی
جدیدترین مجموعه ترانه‌های عاشقانه و اجتماعی علیرضا برنجی با عنوان «بام طهرون» توسط نشر مایا منتشر و رونمایی شد.
قبلی۵بعدی