بخش جدید ریتم نو؛ رصد موسیقی خارج از کشور
شهرام آذر را می‌شناسید همان خواننده‌ای که بانام سندی به‌واسطه انتشار قطعات شاد و ریتمیکش، صدایش را در مجالس عروسی و محافل شاد شنیده‌اید.
از سازهای اهدایی به مجید ترکاشوند رونمایی شد
با برگزاری جشن بزرگ این کمپانی ژوپیتر در سرنا؛
جشن کمپانی ژوپیتر با معرفی مجید ترکاشوند نوازنده ساکسیفون به‌عنوان آرتیست و رونمایی از سازهای جدید این مجموعه، با حضور جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه در سالن سرنا برگزار شد.
15هزار هوادار برای ماکان بند به بام لند آمد
مراسم دیدار ماکان بند با هوادارانش در بام لند و در میان استقبال هواداران این گروه موسیقی برگزار شد.
دنیای این روزای محسن یگانه
بخش جدید ریتم نو را از دست ندهید
محسن یگانه خواننده‌ای که بیش از یک دهه از فعالیت حرفه‌ای‌اش در موسیقی پاپ می‌گذرد، وارد سی و چهارمین سال زندگی‌اش شده و می‌توان او را در اواسط چهارمین دهه زندگی‌اش فردی موفق دانست که مسیرش را یافته و قرار است علاوه بر فعالیت هنری‌اش، صاحب یک رستوران مدرن در یکی از بهترین مناطق تهران شود.
اختتامیه دومین دوره «صدای من ترانه تو» با حضور امیرعباس گلاب و بابک مافی
با همکاری شرکت اکسیر نوین برگزار شد
اختتامیه دومین دوره برنامه «صدای من ترانه تو» با حضور امیرعباس گلاب و بابک مافی برگزار و دو ترانه از چهره‌های جدید عرصه ترانه برای اجرا توسط این خوانندگان انتخاب شد.
چاوشی در جمع دیده نمی‌شود تا رازآلود به نظر برسد
یادداشت آرش نصیری درباره برند محسن چاوشی (بخش سوم)
نکته مهم دیگر اینکه آنچه ما از برند محسن چاوشی می‌بینم فقط نام خود محسن چاوشی ست.
چاوشی بر اساس برنامه طراحی‌شده پیش می‌رود
یادداشت آرش نصیری درباره محسن چاوشی و رازهای موفقیتش (بخش دوم)
نمی‌دانم طرفداران تیفوسی چاوشی که معمولاً هیچ انتقادی را برنمی‌تابند راجع به این حرف‌ها چه فکری می‌کنند. ازنظر خودم، همه این‌ها که تابه‌حال گفته‌ام تعریف است و حکایت از هوشمندی خود این هنرمند و مشاوران یا تصمیم گیرانش دارد. من نمی‌دانم و نمی‌خواهم که جستجو کنم و بدانم که آیا همه این موارد که گفته می‌شود با تصمیم‌گیری خود محسن است یا تهیه‌کننده‌اش و یا... هر چه هست و هر کس که این ایده‌ها را دارد، قطعاً تصمیم گیر نهایی خود چاوشی ست. اوست که باید مواظب باشد و بر اساس طراحی جلو برود.
خواجه امیری در پی اصلاح مسیر، چاوشی در بند جورچین
چهارمین ریویوی ریتم نو درباره قطعات جدید هفته
چهارمین ریویوی ریتم نو درباره قطعات منتشرشده هفته را با بررسی آثار احسان خواجه امیری، آرون افشار و محسن چاوشی می‌خوانید.
دست‌وپا زدن تتلو و تهیه‌کننده‌اش برای دیده شدن
آیا با كامنت بیشتر، می‌توان در ایران کنسرت داد؟
امیر تتلو که دنبال کنندگان صفحه اینستگرامش به یک‌میلیون نفر هم نمی‌رسد؛ با کمک مدیر برنامه‌هایش در تلاش است تا رکورد بیشترین کامنت را از آن خود کند و با این کار به مسئولان بگوید بیشترین طرفدار را دارد و باید در ایران کنسرت بدهد.
یادداشت آرش نصیری درباره محسن چاوشی و رازهای موفقیتش (بخش اول)
اینکه سنتوری باعث شهرت و موفقیت چاوشی شد یا حضور صدای چاوشی آن فیلم را پرفروش کرد، معادله پیچیده‌ای ست در حد موضوع بغرنج تقدم و تأخر مرغ و تخم‌مرغ. از حل این معضل لاینحل که بگذریم، نکته مهم این است که استاد مهرجویی فرستاده بود، دنبال آن صدای خسته‌ای که به‌صورت غیرمجاز گل کرده بود و چاوشی، بنا بر آنچه یکی از دوستان نزدیکش می‌گفت، حتی کرایه رفتن به محل قرار با کارگردان مطرح و بزرگ تاریخ سینمای ایران را نداشت.
پیکر بهنام صفوی تشییع شد
وداع پرشور مردم با خالق آلبوم «معجزه»
امروز مردم و علاقه مندان به بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان به مقابل خانه هنرمندان اصفهان آمدند تا خالق «فوق العاده»ی «معجزه» و «آرامش» را تا خانه ابدی بدرقه کنند.
تمایل عجیب محسن چاوشی برای همکاری با ژن‌های خوب
چرا تیتراژ «ژن خوک» را چاوشی خواند؟
محسن چاوشی تیتراژ فیلم سینمایی ژن خوک به کارگردانی سعید سهیلی را خوانده؛ فیلمی که به قول کارگردانش برای ژن خوب‌ها ساخته‌شده؛ اما چرا این کارگردان باید برای تیتراژ این فیلم که با توجه به مصاحبه‌های خودش، خواه‌ناخواه یادآور اصطلاح «ژن خوب» است به سراغ خواننده‌ای برود که تهیه‌کننده برخی از آثارش آقازاده‌ها هستند؟
قبلی۴بعدی