میک جگر (Mick Jagger)، کیث ریچاردز (Keith Richards)، چارلی واتس (Charlie Watts) و رانی وود (Ronnie Wood) تور جهانی No Filter را با دو اجرای بزرگ در استادیوم لندن در ماه می آغاز کردند.
بیلی کُرگن (Billy Corgan) مرد شماره یک گروه اسمشینگ پامپکینز (Smashing Pumpkins) زمانی که درباره برنامه‌های گروه پس از توری که به مناسبت 30مین سالگرد تشکیل گروه در جریان است صحبت می‌کرد، اعلام کرد که احتمال دارد گروه در یک فستیوال شرکت کند.
قطعه Happier که توسط مارشملو (Marshmello) تهیه‌کننده آمریکایی و گروه بریتانیایی ایندی- راک بستایل (Bastille) ساخته‌شده بالاخره موفق به‌عنوان نخست جدول پرفروش‌ترین تک آهنگ جهان شد.
گروه سه‌نفره شهر (Teignmouth ) موفق به شکست اُلی مِرز (Olly Murs) و کسب عنوان صدرنشینی هفته‌ای که گذشت شد.
گروه میوز (Muse) به‌تازگی افشا کرده که در سمپل‌های آلبوم جدیدشان از صدای طرفداران انگلیس در مسابقه جام جهانی مابین انگلستان و کلمبیا (که به ضربات پنالتی کشیده شد) استفاده کرده است.
گروه متالیکا Metallica اعلان کرد که مبلغ صد هزار دلار از صندوق موسسه خیریه خودشان برای حادثه آتش‌سوزی کالیفرنیا که یکی از وحشتناک‌ترین آتش‌سوزی‌های تاریخ این ایالت است، اختصاص می‌دهد.
شاید سال دیگر
به گفته مت وایت کراس (Mat Whitecross) از دوستان و همکار گروه کلدپلی (Coldplay)، این گروه با یک آلبوم غافلگیرکننده آماده ی بازگشت در سال جدید شده است.
قبلی۲