موسیقی جهان
فردی مرکوری و زندانی به نام شهرت

فردی مرکوری و زندانی به نام شهرت

لزلی ان جونز (Lesley-Ann Jones) که در سال 2011 زندگی‌نامه فردی مرکوری را نوشته بود، این روزها و با توجه به اکران فیلم 'Bohemian Rhapsody' شاهد افزایش فروش کتابش بوده است، در مصاحبه‌ای اذعان داشت که مرد شماره یک گروه کوئین (Queen) به‌واسطه شهرتش احساس محبوس بودن می‌کرده است.
بازگشت
خبرهای خوش از گروه آمریکایی

بازگشت "ویزر" با تک آهنگ و آلبوم جدید

گروه آمریکایی ویزر (Weezer) روز گذشته آهنگ جدیدی را با عنوان Zombie Bastards در صفحات مجازی منتشر کرد و ضمن تائید خبر انتشار آلبوم The Black Album جزئیاتی را در ارتباط با این آلبوم نیز اعلان کرد.

"دِ کِمیکال برادرز" با آلبوم No Geography و یک تور بازمی‌گردد

نهمین آلبوم گروه دونفره دِ کِمیکال برادرز (The Chemical Brothers) بانام «No Geography» بهار 2019 روانه بازار خواهد شد و از قطعات این آلبوم می‌توان از آهنگ Free Yourself که نخستین تک آهنگ گروه طی سه سال گذشته به‌حساب می‌آید نام برد.
تور No Filter در سال 2019 نیز ادامه خواهد داشت

تور No Filter در سال 2019 نیز ادامه خواهد داشت

میک جگر (Mick Jagger)، کیث ریچاردز (Keith Richards)، چارلی واتس (Charlie Watts) و رانی وود (Ronnie Wood) تور جهانی No Filter را با دو اجرای بزرگ در استادیوم لندن در ماه می آغاز کردند.
نقشه گروه

نقشه گروه "اسمشینگ پامپکینز" برای کریسمس

بیلی کُرگن (Billy Corgan) مرد شماره یک گروه اسمشینگ پامپکینز (Smashing Pumpkins) زمانی که درباره برنامه‌های گروه پس از توری که به مناسبت 30مین سالگرد تشکیل گروه در جریان است صحبت می‌کرد، اعلام کرد که احتمال دارد گروه در یک فستیوال شرکت کند.

" HAPPIER" صدرنشین تک آهنگ‌های دنیا!

قطعه Happier که توسط مارشملو (Marshmello) تهیه‌کننده آمریکایی و گروه بریتانیایی ایندی- راک بستایل (Bastille) ساخته‌شده بالاخره موفق به‌عنوان نخست جدول پرفروش‌ترین تک آهنگ جهان شد.
جنگ در صدر جدول بریتانیا بین میوز و بیتلز!

جنگ در صدر جدول بریتانیا بین میوز و بیتلز!

گروه سه‌نفره شهر (Teignmouth ) موفق به شکست اُلی مِرز (Olly Murs) و کسب عنوان صدرنشینی هفته‌ای که گذشت شد.
سه شیرها در آلبوم جدید گروه میوز

سه شیرها در آلبوم جدید گروه میوز

گروه میوز (Muse) به‌تازگی افشا کرده که در سمپل‌های آلبوم جدیدشان از صدای طرفداران انگلیس در مسابقه جام جهانی مابین انگلستان و کلمبیا (که به ضربات پنالتی کشیده شد) استفاده کرده است.
متالیکا 100 هزار دلار برای مهار آتش کالیفرنیا کمک می‌کند

متالیکا 100 هزار دلار برای مهار آتش کالیفرنیا کمک می‌کند

گروه متالیکا Metallica اعلان کرد که مبلغ صد هزار دلار از صندوق موسسه خیریه خودشان برای حادثه آتش‌سوزی کالیفرنیا که یکی از وحشتناک‌ترین آتش‌سوزی‌های تاریخ این ایالت است، اختصاص می‌دهد.
یک آلبوم غافلگیر کننده از کلدپلی؟
شاید سال دیگر

یک آلبوم غافلگیر کننده از کلدپلی؟

به گفته مت وایت کراس (Mat Whitecross) از دوستان و همکار گروه کلدپلی (Coldplay)، این گروه با یک آلبوم غافلگیرکننده آماده ی بازگشت در سال جدید شده است.