ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۹۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

15هزار هوادار برای ماکان بند به بام لند آمد

مراسم دیدار ماکان بند با هوادارانش در بام لند و در میان استقبال هواداران این گروه موسیقی برگزار شد.
15هزار هوادار برای ماکان بند به بام لند آمدبه گزارش ریتم نو، ماکان بند دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 در بام‌لند میزبان هوادارانش بود تا مراسم جشن امضا و دیدار با هواداران را برگزار کند.
هدف از برگزاری این مراسم شکل‌گیری دیداری نزدیک میان ماکان بند و طرفدارانشان بود. در یک سال گذشته هواداران این گروه تقاضاهای بسیاری برای دیدار با ماکان بند داشته‌اند و همیشه این گلایه وجود داشته که چرا امکان دیدار از نزدیک و گرفتن عکس‌های یادگاری برای هواداران وجود ندارد.
این مراسم پس از افطار و با حضور تعداد زیادی از هواداران برگزار شد. در ابتدای این مراسم رهام هادیان و امیر مقاره با حضور در سالن روبازِ آمفی‌تئاتر بام‌لند، با هوادارانشان صحبت کردند و سپس به گرفتن عکس‌های یادگاری مشغول شدند.
این مراسم از ساعت 20:30 آغاز شد و تا ساعت 22:00 ادامه داشت. در پایان این مراسم به علت استقبال ویژه‌ی هواداران و شلوغی بیش‌ازحد محوطه‌ی بام‌لند، بسیاری از هواداران موفق به دیدار با ماکان بند و گرفتن عکس یادگاری نشدند.
از سوی مسئولان برگزاری این مراسم پیش‌بینی‌های لازم برای ایستادن هواداران در صف و سپس ورودشان به آمفی‌تئاتر بام‌لند، شده بود. مسیری طولانی تعبیه‌شده بود تا هواداران ازآنجا به‌مرور وارد آمفی‌تئاتر شوند.
مسئولان برگزاری این مراسم پیش‌بینی حضور 3 هزار هوادار را کرده بودند اما تعدادی که روز دوشنبه به بام‌لند آمدند بیشتر از 15 هزار نفر بود.
شاید این برای نخستین بار بود که برای یک مراسم جشن امضا یا دیدار با هواداران، این حجم از هوادار در یک مکان عمومی جمع می‌شدند. شاید بهتر است که مسئولان فرهنگی کشور برای استفاده از ظرفیت چنین هوادارانی برنامه‌ریزی‌های بیشتر و بهتری داشته باشد.
پس از پایان دیدار دوشنبه‌شب ماکان بند با هوادارانش، شرکت آوازی نو با انتشار متنی، اعلام کرد که این مراسم با تأسیس باشگاه هواداران در شکلی مناسب‌تر تکرار خواهد شد.
تمامی سعی و تلاش کلیه همکاران ما در موسسه آوازی نو و گروه محبوب ماکان در راستای اهمیت به مخاطبان گرامی بوده است. به همین منظور باوجود تمامی مشکلات از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای اجرای برنامه‌هایی نظیر کنسرت ماکان برای همه، جشن‌های آلبوم و امضا استفاده کردیم تا ارتباط هرچه مؤثرتری با تمامی همراهان عزیز داشته باشیم. انجام این سری رویدادها با این حجم برای اولین بار در کشور انجام می‌پذیرد که خداوند را سپاسگزاریم که با استقبال بی‌نظیر شما عزیزان مواجه گردیده است.
بدون حضور و حمایت شما عزیزان این مهم انجام نمیافت و امیدواریم کم‌وکاستی‌ها را بر ما ببخشید.
به اطلاع کلیه همراهان می‌رساند باشگاه هواداران موسسه آوازی نو به‌زودی شروع به فعالیت خواهد کرد و با صبر و همراهی شما اتفاقات جدیدی رقم خواهد زد تا ما و شمارا در هر چه‌بهتر برگزار شدن این مراسم‌ها یاری کند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
یادداشت ادامه
کاش نام فلامک می‌شد خیابان دهلوی و نام کل سعادت‌آباد می‌شد شجریان

کاش نام فلامک می‌شد خیابان دهلوی و نام کل سعادت‌آباد می‌شد شجریان

خیلی اتفاق فرخنده‌ای ست که چند خیابان را به نام بزرگان هنر مزین کرده‌اند.