ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ - ۲۰ دی ۱۳۹۷
از سوی موسسه «رویال هنر»

آلبوم «شهر دیوونه» با صدای احسان خواجه امیری دوم بهمن‌ماه منتشر می‌شود

آلبوم «شهر دیوونه» جدیدترین آلبوم احسان خواجه امیری در تاریخ دوم بهمن‌ماه از سوی موسسه «رویال هنر» روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

آلبوم «شهر دیوونه» با صدای احسان خواجه امیری دوم بهمن‌ماه منتشر می‌شودبه گزارش ریتم نو، نهمین آلبوم این خواننده در ده قطعه و با حضور چهره‌هایی چون: روزبه بمانی، پدرام کشتکار، سعید زمانی، معین راهبر، مهدی ایوبی، زهرا عاملی، سعید شمس، آرش محرابی، ساره تاجیک، عاطفه حبیبی، امیرحسین فیض، وحید پویان، فرشید ادهمی، بهداد ضرغامی و ... تهیه و تولیدشده است.
«شهر دیوونه» نهمین آلبوم احسان خواجه امیری پس از آلبوم‌های: من و بابا، برای اولین بار، سلام آخر، فصل تازه، یه خاطره از فردا، عاشقانه ها، پائیز تنهایی، 30 سالگی است که به گفته «مجید عبدی» (مدیرعامل موسسه رویال هنر) برای پخش و توزیع این اثر برنامه‌ریزی‌های فراوانی صورت گرفته است.
احسان خواجه امیری درباره جدیدترین آلبوم خود معتقد است: «این آلبوم نتیجه چند سال تلاش ماست که با عشق تقدیم به همه خواهد شد. آرزو می‌کنم به دل بنشیند و خود من بیشتر از همه برای انتشار و شنیده شدن این آلبوم اشتیاق دارم. از همه دوستانی که در این چند سال در کنار من بودند ممنونم و امیدوارم با انتشار این آلبوم نتیجه زحمات همه به دل بنشیند.»
پیش‌فروش نسخه نفیس آلبوم «شهر دیوونه» شامل سی دی و پوستر امضاشده از طریق اپلیکیشن آپ و پیش‌فروش نسخه دیجیتال از طریق ارسال #733*1* (ستاره یک ستاره هفتصد و سی و سه مربع) صورت خواهد گرفت و هم‌زمان سایت بیپ تونز نیز فروش دیجیتال این آلبوم را بر عهده خواهد داشت.
به گفته مجید عبدی جشن رونمایی و امضای آلبوم «شهر دیوونه» با حضور احسان خواجه امیری و دیگر عوامل آلبوم با حضور دوستداران این خواننده در تهران برگزار خواهد شد که اطلاعات دقیق این مراسم به‌زودی منتشر می‌شود.
پخش دنیای هنر وظیفه توزیع این اثر را در بازار موسیقی کشور بر عهده دارد. نسخه نفیس آلبوم روز انتشار در همه شهر کتاب‌ها و فروشگاه‌های فرهنگی موجود خواهد بود.

آلبوم «شهر دیوونه» با صدای احسان خواجه امیری دوم بهمن‌ماه منتشر می‌شود

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: