ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۶ - ۱۱ دی ۱۳۹۷
کنسرتی با قطعه‌های بسیار

شب پر از نور پازل بند در میلاد

کنسرت پازل بند با اجرای 22 قطعه و با طراحی نور و صحنه‌ی خاص در برج میلاد برگزار شد.
شب پر از نور پازل بند در میلادبه گزارش ریتم نو، شب گذشته دوشنبه 10 دی 1397 مرکز همایش‌های برج میلاد تهران میزبان کنسرت «پازل بند» بود؛ اجرایی که در دو سانس و با استقبال هواداران این گروه برگزار شد.
در این کنسرت از همان ابتدا دکورِ جالب و نورپردازیِ جذابی که از سوی تیم فنی برای این اجرا طراحی‌شده بود؛ جلب‌توجه می‌کرد.
این کنسرت جلوه‌های ویژه تصویری و نورپردازی و ویژوال افکت‌های خاصی داشت که قابلیت تغییر در زمان‌های مختلف را با توجه به سازه‌های روی صحنه ایجاد می‌کرد. فضای صحنه در هر قطعه با توجه به فضا و محتوای اثر، تغییر و تصاویر و شکل‌هایی دیدنی را ایجاد می‌کرد.
اجرا با میکسی از برخی قطعات معروف «پازل بند» آغاز شد و آرام آرام نوازندگان ارکستر روی صحنه حاضر شدند.
«دلارام»، «دلداده»، «معشوق»، «کار دادی دستم» و «صاف و ساده» آثاری بودند که در ابتدای این کنسرت اجرا شدند. قطعه‌ی «هستی» را نه فقط خوانندگانِ «پازل» که تقریباً همه‌ی سالن باهم خواندند. «به سرم زده» با نورپردازیِ آبی‌رنگی، مخاطبان را برای دقایقی به آرامش دعوت کرد.
«مغرور و عاشق»، «جاده»، «یکی تو قلبمه»، «به شرطی که»، «داستان»، «دمتم گرم»، «یه صدا»، «محشر»، «چشمات آسمونه»، «نگم برات» و «بی تاب» قطعه‌هایی بودند که در ادامه‌ی کنسرت اجرا شدند. همچنین «اخرش رسید»، «گریه چیه» و «خاطره بچگی» از آثار جدیدی بود که پازل بند در کنسرتش برای نخستین بار آن‌ها را اجرا کرد. همچنین نوازندگان سازهای ویلن‌سل و ساکسیفون به‌عنوان نوازنده مهمان در اجرای شب گذشته حضور داشتند.
پازل بند به خوانندگی علی رهبری در هر سانس 22 قطعه برای مخاطبانش اجرا کرد که در نوع خودش کم‌نظیر است. همچنین قطعه‌ی «مغرور عاشق» با درخواست مخاطبان برای دومین بار و به‌عنوان آخرین قطعه‌ی کنسرت اجرا شد. تنظیم قطعه‌های این کنسرت بر عهده‌ آرین بهاری بود.
کنسرت «پازل بند» به همت موسسه «آوازی نو» در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه رفت. سینا درخشنده، علی ضیا، الهام حمیدی و بهاره کیان افشار از مهمانان ویژه‌ی این برنامه بودند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: