ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۸:۴۲ - ۱۲ آذر ۱۳۹۷
شب کردها و لرها در میلاد نمایشگاه

صفامنش از قطعات جدیدش رونمایی می‌کند

گروه حسین صفامنش به سرپرستی حسین صفامنش با این اعضاء سال ۹7 شکل گرفت و قرار است در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی در تهران اجرا داشته باشند.
صفامنش از قطعات جدیدش رونمایی می‌کندبه گزارش ریتم نو، این گروه متشکل از حسین صفا منش (خواننده)، مسلم علی پور (کمانچه)، میلاد علی پور (تار)، داوود رحمانپور (سنتور)، محمدصادق فرزانه (گیتار)، ماهور زمانه پور (کوبه‌ای)، حامد پیرا (سرنا) و رامین ملکی (دف) است که نوید یک اجرای حرفه‌ای را به هنردوستان و دوستداران موسیقی کوردی می‌دهد.
صفا منش در مورد سازها و سبک موسیقی گروه بیان کرد: گروه تلفیقی از سازهای محلی و کلاسیک همسو بافرهنگ خود ما و با توجه به علایق رده‌های سنی گوناگون مخاطبان است. گروه ما برای اجرا در تهران و سالن میلاد، با رونمایی از 4 قطعه آهنگ جدید و با اجرایی در خور شأن مخاطب و به سه زبان کردی، لکی و لری به استقبال تماشاگران با وفایی که همیشه تمامی سالن‌ها را پرکرده و با شور و اشتیاق فراوان ما را تشویق می‌نمایند می‌رود.
حسین صفامنش از مدیریت و برنامه‌ریزی تمام کنسرت‌ها و برنامه‌های هنری خود توسط احسان میرضیایی خبر داد و افزود: برنامه‌ریزی برای اجرا در شهرهای دیگر کشور و خارج از ایران در حال انجام است و کنسرت‌های بعدی این‌جانب به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
اعضای گروه موسیقی«صفا منش» 22آذر ساعت 21:30 برای اولین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی اجرا می‌پردازند.

صفامنش از قطعات جدیدش رونمایی می‌کند
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...