ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - ۱۲ آذر ۱۳۹۷

آلبوم «هرچه بود گذشت» یادواره استاد اسدالله ملک منتشر شد

آلبوم موسیقی «هرچه بود گذشت» یادواره استاد اسدالله ملک، با صدای همایون کاظمی، توسط «نشر و پخش جوان» منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شد.
آلبوم «هرچه بود گذشت» یادواره استاد اسدالله ملک منتشر شدبه گزارش ریتم نو، این در حالی است که هم‌زمان با نشر اثر، می‌توان آن را از طریق سامانه ریتمو به‌صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.
همایون کاظمی که سال‌ها پيش آلبوم «به یاد آن گذشته» را در پاسداشت استادان حبيب الله بديعى و معينى كرمانشاهى خوانده بود، تازه‌ترین اثر خود را تحت عنوان «هرچه بود گذشت» در دسترس موسیقی دوستان قرار داده است، این هنرمند در خصوص اثر تازه‌اش و در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: «این آلبوم به یاد زنده‌یاد استاد اسدالله ملک به اجرا درآمده و شامل 6 قطعه به عناوین «یاد تو»، «جدایی تو»، «آواز بیات اصفهان»، «جدایی»، «آسمون» و «آواز دشتی» است.»
وی افزود: «قطعات این اثر را سامان احتشامی تنظیم کرده و نوازندگی پیانو را نیز بر عهده داشته است. همچنین بابک شهرکی به‌عنوان نوازنده ویولن در این اثر همکاری داشته است. قطعات در استودیو پارت با صدابرداری بهنام شهرکی ضبط شده‌اند و مجموعه کل کار از 1396 آغازشده و تولید و نشر آن تا 1397 به طول انجامیده.»
همايون كاظمى در پايان خاطرنشان ساخت: «چهار قطعه از اين آلبوم از ساخته‌های استاد ملك در مايه دشتى ، اصفهان و شوشترى با ترانه‌هایی از زنده‌یاد بهادر يگانه، هما مير فشار و زنده‌یاد نواب صفا است و دو قطعه آواز در دشتى و اصفهان با اشعارى از فريدون مشيرى و ايرج دهقان اجرا گرديده است.»
این خواننده همچنين توضيح داد ترانه «جدايى» در زمان حيات استاد ملك با صداى خودش براى اولين بار ضبط گرديده بود و در اين مجموعه دوباره خوانده‌شده است و سه ترانه ديگر بازخوانی است.
شایان‌ذکر است که آلبوم «هرچه بود گذشت» از همایون کاظمی منتشرشده و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی و اصلی آن را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید قانونی و آنلاین، به سایت www.ritmo.ir مراجعه نمایند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...