ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۸:۱۸ - ۱۱ آذر ۱۳۹۷
ایرج رحمانپور در تالار وحدت به صحنه می‌رود

نوای حنجره زخمی زاگرس برای پایتخت‌نشینان

کنسرت ایرج رحمانپور با اجرای قطعه‌هایی از آثار ماندگارش، آخر هفته جاری در تالار وحدت برگزار می‌شود.
نوای حنجره زخمی زاگرس برای پایتخت‌نشینانبه گزارش ریتم نو، ایرج رحمانپور که از خوانندگان بزرگ موسیقی لرستان است، جمعه 16 آذر 1397 کنسرت خود را در تالار وحدت برگزار می‌کند.
این کنسرت از ساعت 21:30 آغاز می‌شود. رحمانپور که در میان مردمانِ غرب کشور به «حنجره زخمی زاگرس» مشهور است، در کنسرت پیش رو مجموعه‌ای از آثار ماندگارش را برای مخاطبانش اجرا خواهد کرد. سرپرستی گروه «هانای» در این اجرا را امیر نوروزی بر عهده دارد.
بابک پیمانی نوازنده سازهای کوبه‌ای، علیرضا عقیقی نوازنده تار، شاهرخ پیمانی نوازنده سرنا، مهدی مرتضایی نوازنده سنتور و کسری زرین قلم نوازنده کمانچه باس دیگر اعضای گروه «هانای» هستند.
بلیت‌فروشی این کنسرت بعدازظهر امروز از ساعت 16:00 بر روی سایت ایران کنسرت به نشانی الکترونیکی www.iranconcert.com آغاز می‌شود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به این سایت مراجعه کنند یا با همراه 09370274757 تماس بگیرند.
کنسرت ایرج رحمانپور 16 آذر 1397 از ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می‌شود.
نوای حنجره زخمی زاگرس برای پایتخت‌نشینان

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...