ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۲۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷
به میزبانی برج میلاد تهران و با رپرتواری خاطره‌انگیز

کنسرت "20 سال با رضا یزدانی" برگزار می‌شود

جدیدترین کنسرت رضا یزدانی در آستانه بیست‌سالگی فعالیت این خواننده سرشناس در بازار موسیقی روی صحنه می‌رود.
کنسرت "20 سال با رضا یزدانی" برگزار می‌شودبه گزارش ریتم نو، سالن مرکز همایش‌های برج میلاد تهران در روز 23 آذر میزبان کنسرت "20 سال با رضا یزدانی" خواهد بود و فروش بلیت‌های این برنامه هم به‌تازگی آغازشده است. 
بر اساس اعلام دست‌اندرکاران این کنسرت قرار است منتخبی از قطعات خاطره‌انگیز رضا یزدانی و خصوصاً آثاری که کمتر یا هرگز در کنسرت‌های او اجرانشده‌اند در رپرتوار اجرای 23 آذر باشد. همچنین تا پیش‌ازاین کنسرت هم دو قطعه و دو موزیک ویدئوی جدید با صدای رضا یزدانی منتشر می‌شود.
از سوی دیگر قرار است تور کنسرت‌های بیست سال با رضا یزدانی هم در شهرهای مختلف ایران روی صحنه برود. البته پیش از شروع این تور کنسرت رضا یزدانی در شهر تبریز برگزار می‌شود. طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده این خواننده روز 29 آبان و طی دو سانس مهمان مردم این شهر خواهد بود. 


کنسرت "20 سال با رضا یزدانی" برگزار می‌شود
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...