ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ - ۰۵ آبان ۱۳۹۷
با آثاری از باخ و شوبرت؛

ارکستر سمفونیک رسانه هنر در تالار وحدت اجرا می‌کند

ارکستر سمفونیک رسانه هنر به رهبری امیر پدرام طاهریان 21 آبان ماه در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.
ارکستر سمفونیک رسانه هنر در تالار وحدت اجرا می‌کندبه گزارش ریتم نو، ارکستر سمفونیک رسانه هنر به رهبری امیر پدرام طاهریان 21 آبان ماه 97 ساعت 21:30 آثاری از؛  کارل فیلیپ امانوئل باخ ، جان ویلیامز و فرانس شوبرت را در تالار وحدت اجرا می‌کند .
در این اجرا ؛ سولیست فلوت: مونا طاهریان و سولیست ویولن: مریم مدنی  ارکستر را همراهی می‌کنند.
ارکستر سمفونیک رسانه هنر در سال 1385 توسط امیر پدرام طاهریان بنیان‌گذاری شد،  این ارکستر نخست در قالب ارکستر سازهای زهی فعالیت خود را آغاز کرد و سپس در سال‌های نخست به‌سرعت گسترش یافت و به‌طور منظم به تمرین و اجرای رپرتوارهای ارکسترال معتبر و گوناگون اهتمام ورزید .
از ویژگی‌هایی که این ارکستر را از ارکسترهای مشابه متمایز نموده ترکیب نوازندگان حرفه‌ای با جوانانی است که در سال‌های اخیر موفق به اخذ استانداردهای یک اجرای خوب شده‌اند .
این ارکستر پیش‌ازاین در تالارهای وحدت ، رودکی ،حوزه هنری ، آوینی ، فرهنگسرای نیاوران و ارسباران اجرا داشته است . 
ارکستر سمفونیک رسانه هنر 21 آبان ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند . 
ارکستر سمفونیک رسانه هنر در تالار وحدت اجرا می‌کند

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...