ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۲ - ۰۱ آبان ۱۳۹۷

رونمایی از کاخن‌های ایرانی در چارسو

مراسم رونمایی از کاخن‌های ایرانی کمپانی لوتوس چهارم آبان در تهران برگزار می‌شود.
رونمایی از کاخن‌های ایرانی در چارسوبه گزارش ریتم نو، این کمپانی پس از سال‌ها تحقیق در زمینه ساز کاخن نسبت به تولید آن اقدام کرده و گفته می‌شود که محصولات کیفیتی در سطح رقابت با مشابه‌های بین‌المللی دارد. همچنین قیمت این محصول هم به‌مراتب از کاخن‌های خارجی ارزان‌تر است. 
سروش بزازی به نمایندگی از کمپانی لوتوس درباره این کاخن‌ها گفت:«کمپانی لوتوس پس از پژوهش‌های گسترده و سال‌ها تحقیق در زمینه کاخن در سال 97 موفق به بهره‌برداری از خط تولید این محصول شد. کاخن‌های لوتوس به گواه بسیاری از هنرمندان سازهای کوبه‌ای مشابه و در مواردی بهتر از نمونه‌های خارجی است. همچنین به دلیل اینکه تولید این محصول کاملاً ایرانی است ضمن جلوگیری از خروج ارز از کشور، به اشتغال‌زایی در کشور هم کمک می‌کند.»
وی در ادامه گفت:«روز چهارم آبان از ساعت 16 در طبقه ششم پردیس چارسو میزبان علاقه‌مندان سازهای کوبه‌ای هستیم و از کاخن‌های لوتوس رونمایی می‌کنیم. حضور برای علاقه‌مندان با هماهنگی قبلی بلامانع است و مشتاق شنیدن نظرات همه هنرمندان سازهای کوبه‌ای درباره این کاخن هستیم.»

رونمایی از کاخن‌های ایرانی در چارسو

منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...