ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۸۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۷ - ۰۱ مهر ۱۳۹۷

انصراف فرزاد فرزین از بازی در سریال «رقص روی شیشه»

فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ کشورمان از همکاری با مجموعه شبکه نمایش خانگی «رقص روی شیشه» به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه‌کنندگی پیمان جعفری انصراف داد.
انصراف فرزاد فرزین از بازی در سریال «رقص روی شیشه»به گزارش ریتم نو، فرزین که قرار بود علاوه بر خوانندگی تیتراژ این مجموعه، به‌عنوان بازیگر نیز حضورداشته باشد به دلیل مشکلات شخصی و صلاح‌دید حرفه‌ای در رابطه با اتفاقات پیش روی خود، از همکاری با این سریال نمایش خانگی انصراف داد.
این خواننده با اعلام این خبر در صفحه رسمی خود در اینستاگرام نوشت: « با توجه به مشکلات شخصی و صلاح‌دید حرفه‌ای در رابطه با اتفاقات هنری پیش رو، از همکاری در سریال نمایش خانگی «رقص روی شیشه» انصراف داده و برای مهدی گلستانه عزیز و گروه محترم آرزوی موفقیت می‌کنم.»

انصراف فرزاد فرزین از بازی در سریال «رقص روی شیشه»
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...