ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۲ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۷
امشب و در شهر یزد

کنسرت بداهه‌نوازی استاد سعید فرج پوری و پویا سرایی برگزار می‌شود

کنسرت بداهه‌نوازی استاد سعید فرج پوری نوازنده سنتور و پویا سرایی نوازنده سنتور، 15 شهریورماه سال جاری در شهر یزد برگزار می‌شود.
کنسرت بداهه‌نوازی سعید فرج پوری و پویا سرایی برگزار می‌شودبه گزارش خبرنگار ریتم نو، امشب در آموزشگاه موسیقی راز، مخاطبان موسیقی ایرانی شاهد بداهه‌نوازی دو نوازنده بنام کمانچه و سنتور خواهند بود.
در این اجرا قرار است استاد سعید فرج پوری و پویا سرایی به مدت یک ساعت در مقام‌های گوناگون به اجرای برنامه بپردازند. همچنین فرج پوری در برنامه‌های بداهه‌نوازی‌هایش همیشه بخشی از کارهایش نامشخص است و همیشه حس روی صحنه را خلق می‌کند. 
در اجرای پنج‌شنبه‌شب، این دو نوازنده بر اساس الگوهایی که در موسیقی‌شان دارند به بداهه‌نوازی می‌پردازند.
کنسرت بداهه‌نوازی استاد سعید فرج پوری نوازنده سنتور و پویا سرایی نوازنده سنتور، امشب در آموزشگاه موسیقی راز شهر یزد برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...