ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۹ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

نخستین اجرای ترانه‌های خاطره انگیز فولکلوریک در تهران

گروه هنری آوات پس از ۵ ماه تمرین، ۲۳مرداد در تالار ایوان شمس به روی صحنه می‌رود.
نخستین اجرای ترانه‌های خاطره انگیز فولکلوریک در تهرانبه گزارش ریتم نو، گروه هنری آوات با همراهی مجموعه‌ « نت هشتم»، ۲۳مردادماه برای نخستین بار ترانه‌های خاطره انگیز فولکلوریک را در تهران اجرا خواهند کرد‌.
گروه هنری "آوات" در سال ۹۳ به ثبت رسیده و این پروژه‌ موسیقی محلی، نخستین اجرای این گروه است که پس از ۵ماه تمرین در تهران با تنظیم عباس محمدی به روی صحنه ایوان شمس خواهند رفت.
قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد قطعاتی با الگوهای محلی مازندرانی، خراسانی، کردی، شیرازی (محدوده استان فارس) و یک قطعه بی‌کلام ترکی است و نیز تمام قطعات ساخته سرپرست این گروه است.
رضا میرزا رزاز (تار)، کیارش بکتاشیان (نی)، رضا راستی(عود)،علی بشردوست (سنتور)، پریسا جندقی و جاسم جلالی(دف)، علیرضا خسروی و اشکان کمال (پرکاشن)،سارا نظری(سرپرست گروه)،عباس محمدی (تنظیم ارکستر)،محسن معراجی(مدیر اجرایی) نیاز و احسان گلستانی ( خوانندگان ) اعضای این گروه را تشکیل می‌دهند.
گفتنی است که این کنسرت ۲۳مردادماه ساعت ۱۹ در تالار ایوان شمس اجرا می‌شود و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.


منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...