ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۲ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۷

سیروان خسروی: برگزارى کنسرت رايگان را بیهوده می‌بینم

سیروان خسروی که چند روز پیش خبر از برگزاری کنسرت خیابانی داده بود، امروز با انتشار مطلبی این کار را بیهوده خواند.
سیروان خسروی: برگزارى کنسرت رايگان را بیهوده می‌بینمبه گزارش ریتم نو، سیروان خسروی که دوماه پیش کنسرت تابستانه خود را برای همدردری با مردم و به دلیل شرابط بد اقتصادی لغو کرده بود، چند روز پیش برای برگزاری کنسرت خیابانی به صورت رایگان برای مردم خبر داد اما امروز از این تصمیم خود صرف نظر کرد.
سیروان در جدیترین مطلب اینستاگرامش نوشت: «دو ماه پيش تور کنسرت‌های تابستونى خودمو لغو كردم ، با اين ديدگاه كه توى اون شرايط بد اقتصادى، پدرى به دليل نداشتن قدرت خريد بليت شرمنده خانواده ش نشه. با همين ديدگاه سه روز پيش براى برگزارى كنسرت رايگان خيابونى اعلام آمادگى كردم كه حضور در كنسرت هزينه اى رو به خانواده ها تحميل نكنه.
اما الان شرايط به شكليه كه كنسرت گذاشتن من و حتى كل خوانندگان جهان ، اختصاص بخشى از درآمد كنسرتها به امور خيريه ، خريد آب معدنى براى ابادان و خرمشهر ، فرستادن كانكس و پتو و دارو به كرمانشاه و غيره و غيره ،تنها حكم يك قرص مسكن رو داره براى كسى كه داره با سرطان دست و پنجه نرم ميكنه، و حتى شايد نوعى نشون دادن بى تفاوتى نسبت به اين درد و رنجه.
به همين دليل برگزارى كنسرت (حتى رايگان) رو در حال حاضر كارى عبث و بيهوده ميبينم.»
حالا باید منتظر ماند و دید سیروان خسروی دوباره چه تصمیمی خواهد گرفت چراکه وی در این چند وقت اخیر در حال تغییر مواضع خود است.

سیروان خسروی: برگزارى کنسرت رايگان را بیهوده می‌بینم
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تقویم هنری ادامه
یادداشت ادامه
هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

هنوز مخاطبانی وجود دارند كه موسیقی درست می‌شنوند

من آقاي لودوویکو اینائودی را به خاطر همان قطعه‌ای كه در ميان يخ‌های قطبی اجرا كرد و بسيار مورد توجه قرار گرفت مي‌شناسم و صادقانه بگويم بقيه كارهاي ايشان را دنبال نكرده‌ام. اما درباره اجراي موسيقي «اينسترو منتال» يا موسيقي‌سازي بي‌كلام كه اجراي آقاي اينائودي نيز در اين زمره قرار مي‌گيرد بايد بگويم ...
آهنگساز گزیده کار

آهنگساز گزیده کار

خودش به گزیده کاری‌اش واقف است و هيجاني براي اينكه بيش از این‌ها كار كند ندارد، دهه ششم زندگي‌اش را سپري كرده است و درعین‌حال بخش عمده فعاليتش را معطوف به اجرا كرده. او لودوويكو اينائودی، آهنگسازي است كه ...