ریتم نو | سایت خبری - تحلیلی موسیقی ایران و جهان

کد خبر: ۵۷۷۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - ۱۲ تير ۱۳۹۷

میترا کوته در بنیاد رودکی مستر کلاس پیانو برگزار می‌کند

مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی 21 تیرماه با حضور هنرمند بین‌المللی مستر کلاس نوازندگی پیانو برگزار می‌کند.
میترا کوته در بنیاد رودکی مستر کلاس پیانو برگزار می‌کندبه گزارش ریتم نو، این کلاس با حضور میترا کوته  پیانیست معروف بین‌المللی ایرانی- اتریشی، در روز پنجشنبه  21 تیرماه و به‌منظور ارتقاء سطح نوازندگی پیانو  انجام می‌شود.
میترا کوته به دعوت بنیاد رودکی طی دو روز در 14 و 15 تیرماه ساعت 21:30 در اجرای ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی به‌عنوان نوازنده پیانو و همچنین روز چهارشنبه 20 تیرماه در تالار رودکی به‌صورت انفرادی اجرا خواهد داشت .
میترا کوته در سال 1995 در وین، اتریش متولد شد. از سال 2012 او در "Universität für Musik und Darstellende Kunst Wien" با مارتین هوگز تحصیل کرد.
کوته در سال  2015/16 اولین آغاز بکار انفرادی  خود را در Wiener Musikverein و در فستیوال Raiding Liszt  انجام داد. او علاوه بر کنسرت‌های سولو و کنسرت‌هایی در داخل و خارج از کشور، برای انجمن بین‌المللی شپنین، انجمن بتهوون وین و چیپفرافتفونگ نیز نواخت. وی همچنین در کنسرت ملی دوبلین و کنسرواتوار  Wiener ظاهر شد. از آن زمان به بعد، او در شهرهای مختلف اروپا و آسیا نواخت.
وی جوایز متعددی در مسابقات ملی و بین‌المللی مختلف در گروه‌های تک نفره پیانو و موسیقی chamber دریافت کرده است.
علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر و شرکت در این کلاس می‌توانند با شماره 9و 66743358  مرکز آموزش بنیاد فرهنگی هنری رودکی تماس بگیرند .
میترا کوته در بنیاد رودکی مستر کلاس پیانو برگزار می‌کند
منبع: ریتم نو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: